Kacper Przybyłko z dubletem dla Philadelphii Union!

Kacper Przybyłko nie zgubił dobrej formy strzeleckiej i wciąż dowozi kolejne gole dla ekipy Philadelphii Union. Polski napastnik, który w minionym sezonie znalazł się w czubie klasyfikacji strzelców całej Major League Soccer, właśnie popisał się dwoma trafieniami w spotkaniu z Montreal Impact. Ważną rolę w tym meczu odegrał również były piłkarz Wisły - Romell Quioto.

Honduranin, który przed kilkoma laty nie wkomponował się do zespołu Wisły Kraków, jest dziś istotną postacią ekipy z Montrealu, prowadzonej na ławce przez Thierry’ego Henry. Romell Quioto na samym początku meczu z Philadelphią zdobył szóstą bramkę w tym sezonie, trafiając bezpośrednio z rzutu wolnego. Z kolei już w 15. minucie gry wyleciał z boiska, po tym jak zdzielił rywala łokciem. To nie pierwsze tego typu przewinienie Honduranina, który nie ma w MLS bynajmniej opinii zawodnika grającego elegancko i fair. Utrata jednego piłkarza okazała się dla gospodarzy na tyle istotna, że przegrali aż 1:4.

Duża w tym roka polskiego napastnika Kacpra Przybyłki, który dwukrotnie trafił do siatki!

Tutaj piękny gol byłego wiślaka dla ekipy z Montrealu:

https://twitter.com/TVASports/status/1307821545432264704?s=20

A poniżej komplet goli dla Philadelphii Union:

Kacper Przybyłko popisał się bardzo dobrym wykończeniem. Najpierw zamknął dośrodkowanie z lewej strony mocnym strzałem z główki. Przy kolejnym golu wyszedł w sytuacji „dwóch na jednego” z bramkarzem i nie miał problemu z finalizacją akcji. Był to już szósty i siódmy gol Przybyłki w 12. występie na boiskach MLS. Były napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski jest na niezłej drodze, by powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu, kiedy uzbierał aż 15 bramek.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem