Kacper „gRuChA” Gruszeczka wstępuje w szeregi AVEZ

W środę AVEZ zaprezentowało nowego zawodnika. Następcą Dominika „Warpa” Murawy został wypożyczony z HONORIS Kacper „gRuChA” Gruszeczka.

Ostatnie dni w szeregach AVEZ są bardzo gorące. „Ośmiornice” zaprezentowały bowiem drugi skład dywizji CS:GO pod nazwą CREATIVE KRAKEN, a dzień później poinformowano o zakończeniu współpracy z członkiem pierwszej drużyny – Dominikiem „Warpem” Murawą. Nie był to jednak nieprzemyślany ruch.

Zobacz również: Szybko poszło. TPT zaprezentowało nowy skład CS:GO

AVEZ błyskawicznie pozyskało następce „Wrapa”. Został nim 20-letni Kacper „gRuChA” Gruszeczka, który do dziś był zawodnikiem HONORIS. Organizacja Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TAZa” Wojtasa w ostatnim czasie pozyskała dwóch zawodników – Sebastiana „fr3nda” Kuśmierz i Mikołaja „mouza” Karolewskiego. „gRuChA” i „azizz” zasiedli więc na ławce rezerwowych. Zadecydowano więc o wypożyczeniu Gruszeczki na najbliższe cztery miesiące.

Kacper bardzo dobrze wpisuje się w nowy projekt AVEZ, stąd decyzja o wypożyczeniu z HONORIS. Dołącza do nas zawodnik, który w ostatnich miesiącach rozwijał się pod okiem jednych z najbardziej doświadczonych graczy na świecie – mówi Wojciech Sagan, dyrektor AVEZ.

https://twitter.com/AVEZ_esport/status/1420338021317099523

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem