k0nfig tymczasowo wskakuje do składu Heroic!

Na BLAST Premier World Final ekipa Heroic nie pojedzie w pełnym składzie. Podczas turnieju Martina "stavna" Lunda zastąpi Kristian "k0nfig" Wienecke.

Ostatnie tygodnie w wykonaniu ekipy Heroic są bardzo udane. Drużyna z Danii po przegranym finale Majora IEM Rio 2022 zdołała triumfować podczas BLAST Premier Fall Final, co pozwoliło im awansować na pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu HLTV. Do świetnego zakończenia roku brakuje już tylko zwycięstwa na podczas światowych finałów BLAST Premier, jednak do tego turnieju Duńczycy przystąpią bez jednego z podstawowych zawodników.

Zobacz również: Illuminar mistrzem Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej!

Wszystko przez fakt, iż w rozgrywkach nie zobaczymy Martina „stavna” Lunda. Powodem jego absencji jest chęć regeneracji przed startem nowego sezonu.

Zastępcą 20-latka będzie Kristian „k0nfig” Wienecke. Ten od jakiegoś czasu pozostaje bezrobotny, gdyż w październiku rozstał się on z ekipą Astralis w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

Wierzymy, że Krystian to najlepsze możliwe zastępstwo. Chociaż stavna nie będzie z nami podczas światowych finałów, liczymy, że nadal będziemy prezentować dobrą formę. Krystian to świetny zawodnik, który pała żądzą pokazania światu, że ma on swoje miejsce w absolutnej czołówce CS:GO – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez Heroic.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem