Juventus i AC Milan mogą wymienić się zawodnikami!

Bardzo możliwe, że będziemy świadkami wymiany na szczycie włoskiej Serie A. Juventus oraz Milan mogą dojść do porozumienia w kwestii transferów Federico Bernardeschiego oraz Alessio Romagnoliego.

Zarówno umowa Romagnoliego jak i Bernardeschiego wygasa z zakończeniem sezonu 2021/2022. Na ten moment o ewentualnych przedłużeniach nie wiemy zbyt wiele, a jak wiadomo – ostatnie okienko przed zakończeniem kontraktu jest ostatnią szansą na zarobek na zawodniku. W takiej samej sytuacji znalazł się więc Juventus oraz AC Milan. Wygląda jednak na to, że zespoły mogą dogadać się w kwestii swoich piłkarzy.

Zobacz również: Robert Lewandowski otwarcie o tym, czy zagra w rewanżu z PSG

Federico Bernardeschi jest jedną z kluczowych postaci w zespole „Starej Damy”. Andrea Pirlo często stawia na Włocha, jednak ten nie dostaje szans gry na swojej ulubionej pozycji, czyli jako ofensywny pomocnik. Najczęściej zajmuje pozycje na bokach boiska. W tym sezonie wystąpił w 30 spotkaniach.

Podobnie wygląda sytuacja Alessio Romagnoliego. Obrońca w Serie A wystąpił 20 razy i jest jednym z filarów defensywy AC Milanu. Według włoskich dziennikarzy zarząd „Rossonerich” może zdecydować się na jego odejście w celu uzyskania funduszy na transfer definitywny Fikayo Tomoriego. Anglik jest aktualnie wypożyczony z angielskiej Chelsea i powoli odbudowuje dobrą dyspozycję.

Kluczową kwestią w ewentualnej wymianie może być agent obu piłkarzy. Zarówno Romagnoli jak i Bernardeschi jest reprezentowany przez słynnego Mino Raiolę.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem