Jurić potwierdza, Andrea Belotti nie odejdzie z Torino tej zimy

Przyszłość Belottiego staje się coraz bardziej jasna. Włoski napastnik nie odejdzie z klubu tej zimy, jednak wszystko wskazuje na to, że latem opuści Torino na zasadzie wolnego transferu.

O ewentualnej przeprowadzce Andrei Belottiego mówi się prawie w każdym oknie transferowym. Ekipa z Torino skutecznie blokowała przenosiny Włocha wymagając od potencjalnych kupców wielkich pieniędzy. „Byki” za sprzedaż swojej gwiazdy życzyły sobie 100 milionów euro, co zniechęcało zainteresowanych. Teraz wydaje się jednak, że będą musieli planować przyszłość bez snajpera.

Belotti nie przedłuży swojego kontraktu. W styczniu na pewno nie odejdzie, a potem zobaczymy, co się stanie po zakończeniu sezonu. Teraz nie ma sensu na ten temat spekulować. Mam nadzieję, że będzie miał wspaniałe rozgrywki, a potem spojrzymy sobie w oczy i wybierze swoją przyszłość – powiedział ostatnio trener zespołu, Ivan Jurić.

Zobacz również: Miarka się przebrała. José Mourinho chce pozbyć się pięciu piłkarzy!

Kontrakt reprezentanta Włoch wygasa już w czerwcu, więc w styczniu będzie mógł rozpocząć negocjacje z innymi drużynami i odejść jako wolny zawodnik. Wśród klubów, które chętnie ściągnęłyby 27-latka wymienia się Inter Mediolan i AC Milan.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem