Juras Blog: Polski Związek MMA

Dobry wieczór! Postaram się coś z sensem napisać dzisiaj choć w głowie lekko coś brzęczy po dzisiejszych sparingach w WCA Fight Team. Do formy jeszcze trochę, więc przyjąłem dzisiaj trochę. Cenne lekcje udzielili mi topowi polscy zawodnicy MMA za co im serdecznie dziękuje. Nie będę pisał z nazwiska bo to chyba nieładnie ale dzięki Janek, Daniel i Marcin za sponiewieranie mojej ambicji i dumy. Do jutra!

Juras Blog: Nagrody w polskim MMA za 2017!

Luksusowe auta, złote monety, dziwki koks tajski boks…eeee MMA! Jak co roku przychodzi czas podsumowań tego co widzieliśmy w ringach i klatkach w wykonaniu polskich zawodników i zawodniczek MMA. Tak już jest i co zrobisz jak nic nie zrobisz. To coroczna rutyna jak Wasze postanowienia noworoczne. Różnica jest jednak taka…że ja ten tekst napiszę, a Wy z siłowni zaraz się wypiszecie 🙂 Co zrobisz jak nic nie zrobisz! Jakby co to celowo piszę Wasze, gdyż ja nie robię sobie nigdy noworocznych postanowień. Każdy dzień jest dobry do zmian. Ja niewiele chcę zmieniać w swoim życiu. Jest mi dobrze. Narzekać to mogą obecnie lekarze na marną pensję względem zarobków za granicą, czy moi sąsiedzi jak zrobię imprezę w tygodniu do ósmej rano!

Juras Blog: #freeWojtek?

Redaktor i właściciel portalu mmanews.pl, Wojciech Mrozowski został zablokowany przez największą polską federację MMA, czyli KSW. Nie ma wstępu na ich gale, co oczywiście wiąże się  z tym, że nie może relacjonować, robić wywiadów itd. Jak nie trudno się domyślić dla portalu oznacza to drastyczny spadek wyświetleń, a chyba o to chodzi Panu redaktorowi najbardziej

Juras Blog: AlternatywMMA rzeczywistość

Przez kilka pierwszych lat swojej działalności włodarze obecnego giganta szukali rozwiązań i zawodników, które realnie przyczynią się do popularyzacji tejże dyscypliny, którą Pan Latkowski mocno zepchnął do rynsztoka swoim dokumentem „Klatka” z 2003r. Na początku Konfrontacja Sztuk Walki forowała ideę aby nie używać nazwy MMA, czy wtedy popularne Valetudo,

Juras blog: “Przegląd rzeczy dziwnych”

Pięściarz olimpijski, który swego czasu zapowiadał się na kozaka. Kariery międzynarodowej nie zrobił ale rozgłos w kraju zyskał dzięki niepowtarzalnym wywiadom przed swoimi pojedynkami. No to o ile na początku złote myśli Binkowskiego sprawiały, że pialiśmy ze śmiechu… o tyle teraz w głowach co bardziej rozsądnych ludzi dzwoni alarm, że coś jest jednak nie w porządku.

Juras Blog: Szony…

W sumie pierwsza prostytutka na świecie powinna mieć jakiś pomnik tudzież nazwać jej imieniem jakąś nagrodę w dziedzinie ekonomii.