Juras Blog: Zakochałem się

Pewno wielu z Was wie, co to znaczy zakochać się. Ten moment kiedy widzisz ją po raz pierwszy na wybiegu w Mediolanie, gdy oczy wszystkich skierowane są właśnie na tą jedyną, a szept ludzi w kuluarach wielkich scen przenika jeden temat. Ona. Każdy chciał by ją mieć, chociaż na chwilę. Kiedy stojąc dumnie prezentuje swoją

Pewno wielu z Was wie, co to znaczy zakochać się. Ten moment kiedy widzisz ją po raz pierwszy na wybiegu w Mediolanie, gdy oczy wszystkich skierowane są właśnie na tą jedyną, a szept ludzi w kuluarach wielkich scen przenika jeden temat. Ona. Każdy chciał by ją mieć, chociaż na chwilę. Kiedy stojąc dumnie prezentuje swoją piękną sylwetkę wstrzymujesz oddech…dzieli Was wiele. Choćby ekran monitora, który nieśmiało dotykasz palcem, aby choć na chwilę „zbliżyć” się do Niej.

Chciałbym, ale wiem, że póki co, to dla mnie za wysokie progi. Ona na oczach milionów, na ustach wszystkich. Ja w ciemnym pokoju mieszkania w Warszawie.

Wpatruję się i wzdycham. Nie! Dość. Tak łatwo nie odpuszczę. Ona musi być moja i choć brzmi to jak słowa szaleńca, to w głowie zapala się lampka pewności siebie.

juras-moto-3

Dzwoni telefon. Znajomy głos przyjaciela, który rozbudza moją ciekawość. Po kilku zdaniach staje się jasne. Ona przyjedzie do Polski, przyjedzie do Warszawy i mam ogromną szansę ją spotkać. Muszę przekonać kilka osób, aby pozwoliły spełnić mi marzenie. Tylko i aż. Może nie jestem sławnym kucharzem, piosenkarzem, czy nie ścigam się rajdową furą, ale do cholery mam serducho do walki i zamierzam to wykorzystać. Powalczę o Nią!

juras-moto-1Mijają tygodnie, aż w końcu wszystko staje się jasne. Spotkamy się i mam nadzieje, że zostaniemy razem na dłużej. Blaski fleszy, ciepło bijące od ognia pochodni tańczących dziewczyn, zmysłowa gra świateł i ostra muzyka. Piątek wieczór to idealna pora na pierwszą randkę. Zakochałem się po uszy, kiedy tylko ją dotknąłem, a dziś… przemówiła do mnie. Co prawda mocnym basowym, ochrypłym głosem, ale właśnie taką ją sobie wyobrażałem. Pierwszy wspólny spacer przekonał mnie, że oprócz pięknej sylwetki cenię sobie również jej ostry charakter.

Ona ma wszystko czego każdy facet potrzebuje. Styl, klasę i niesamowity temperament. Każdy się za nią ogląda. To dobrze.

Lubię być dumny ze swojej jedynej i niepowtarzalnej… Yamahy MT-10!!!

Dziękuje bardzo firmie Yamaha Polska i największemu salonowi Yamaha Poland Position za to, iż mogę godnie reprezentować tę wspaniałą maszynę. W dniu dzisiejszym odebrałem moją MT-10 w salonie na Połczyńskiej w Warszawie! Emocje, drżenie rąk i niesamowita adrenalina. Jest mi bardzo miło, że kluczki wręczali mi osobiście Pani Magdalena Piskorz – Dyrektor Zarządzająca Yamaha Motor Europe, Rafał Kwiatkowski – Prezes Zarządu Liberty Motors Group, Jarosław Miernik – Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Motocykle Liberty Motors Group oraz Andrew Smith – Wiceprezes Yamaha Motor Europe ds. Sprzedaży!!!

juras-moto-2Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Dziękuje również za przepiękny prezent w postaci unikalnej księgi Yamahy. Kłaniam się nisko Adamowi Badziakowi, mojemu serdecznemu koledze, bez którego to wszystko było by niemożliwe, Grześkowi Dąbrowskiemu za całą logistyczną opiekę i całej ekipie Yamaha Poland Position!

A teraz pozwolicie, że w rytmie pięknej muzyki z silnika MT-10 udam się na kolejną randkę. Piękna to jest miłość i każdemu z Was życzę tego samego! LwG

Łukasz „Juras” Jurkowski

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem