Juras Blog: Typowanie KSW 36

84 kg: Michał Materla (MMA 23-5) vs. Rousimar Palhares (MMA 18-7) Wszyscy wiemy jakie są atuty obu zawodników, więc o wartości technicznej nie ma co się rozpisywać. Ciężki bój dla Polaka. Brazylijczyk będzie groźny w klinczu i na ziemi. Dużo groźniejszy niż wszyscy dotychczasowi rywale „Cipka”. To on zazwyczaj był tym, który z dużym spokojem

84 kg: Michał Materla (MMA 23-5) vs. Rousimar Palhares (MMA 18-7)

Wszyscy wiemy jakie są atuty obu zawodników, więc o wartości technicznej nie ma co się rozpisywać. Ciężki bój dla Polaka. Brazylijczyk będzie groźny w klinczu i na ziemi. Dużo groźniejszy niż wszyscy dotychczasowi rywale „Cipka”. To on zazwyczaj był tym, który z dużym spokojem schodził w parter, bo to w końcu jego płaszczyzna. Jak będzie tym razem? Wydaje mi się, że konsekwentna praca w stójce, dobra praca na nogach i czujność w klinczu pozwoli skraść decyzję w tej walce. Michał Materla przez decyzję!

93 kg: Tomasz Narkun (MMA 12-2) vs. Thierry Rameau Sokoudjou (MMA 17-14)

Sokodju to przede wszystkim niebezpieczny striker z atomowym uderzeniem. Mimo upływu lat cały czas w dobrej formie i bardzo pewny swojej wygranej z „Żyrafą”. Miałem okazję porozmawiać z nim wczoraj chwilę. Wyluzowany, spokojny, doświadczony. Czy wystarczy na Tomka Narkuna? O ile nie zdarzy się jakiś celny cios Kameruńczyka, to Narkun powinien ogarnąć tę walkę w parterze. Miałem okazję niedawno pokulać się trochę z mistrzem półciężkiej przy okazji kręcenia video dla Iron Horse Series. Zgniótł mnie strasznie i miałem „przyjemność” poczuć jak mocny jest w parterze. Mój typ: Tomasz Narkun przez poddanie!

ksw-36-materla-laczy-nas-pasja

70 kg: Mateusz Gamrot (MMA 11-0) vs. Renato „Pezinho” Gomes (MMA 19-8)

Murowany faworyt LVBet. Nie ma co pisać nawet. Brazylijczyk musiałby wygrać w totka/znaleźć brylant/poznać Jordana i Jessicę Albę w jednej chwili, aby myśleć o tym, że ma szansę cokolwiek ugrać. Mateusz Gamrot przez TKO w pierwszej rundzie.

57 kg: Ariane Lipski (MMA 7-3) vs. Sheila Gaff (MMA 9-6)

Niemiecki Czołg w osobie Gaff dawno nie ruszał się z koszarów, bo Niemka ponad rok czekała na ponowny start w MMA. Zwolniona z UFC po dwóch porażkach w pierwszej rundzie. Co prawda rywalki Nunes i McMann to klasowe zawodniczki, ale Gaff nie pokazała nic specjalnego w tych pojedynkach. Będzie chciała dociskać Lipski do siatki i rozbijać ją w parterze, ale nie sądzę, aby dała radę to zrobić wobec dobrze ruszającej się w stójce Brazylijki. Lipski brutalnie ograła Kaśkę Lubońską, która akurat klincz i parter ma bardzo dobry. Czuję, że zobaczymy bardzo podobny scenariusz jak z debiutu KSW Lipski. Może nie w pierwszej rundzie, bo Gaff karabiny ma nabite solidnie. Lepsza łapa niż ja. Trochę wstyd. Dla mnie?! 😉 Ariane Lipski przez TKO!

Skreślajcie swoje kupony na www.lvbet.pl, gdzie znajdziecie najwyższe kursy i najszerszą ofertę na KSW 36 i podzielcie się swoim typowaniem! Powodzenia Wam życzę i do usłyszenia w TV bądź zobaczenia przed halą!

Czuwaj!

Zdjęcia: Mariusz Kapała/GL (http://zielonagora.naszemiasto.pl/)

TrzyKoronyWLVBET1_800x800

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem