Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Juras Blog: Typowanie KSW 36

Już dziś gala KSW 36 w Zielonej Górze, skąd pozdrawiam Was bardzo serdecznie. W związku z tym, że przez cały tydzień pytaliście mnie o moje typowania tejże gali, bez zbędnych wstępów i anegdot spełniam Waszą prośbę! Tylko od razu mówię…nie oddaję kasy, jak nie sprawdzą się moje typy! W sumie, to ostatnio nawet się udawało

Już dziś gala KSW 36 w Zielonej Górze, skąd pozdrawiam Was bardzo serdecznie. W związku z tym, że przez cały tydzień pytaliście mnie o moje typowania tejże gali, bez zbędnych wstępów i anegdot spełniam Waszą prośbę! Tylko od razu mówię…nie oddaję kasy, jak nie sprawdzą się moje typy! W sumie, to ostatnio nawet się udawało trafić większość, ale zawsze zdarzy się jakaś niespodzianka i kupon można wyrzucić do śmieci tudzież nacisnąć delete na klawiaturze. Odpalajcie zatem www.lvbet.pl i jedziemy!

120 kg: Michał Włodarek (MMA 7-1) vs. Michał Kita (MMA 16-8)

Chyba najtrudniejszy do wytypowania bój dzisiejszej gali. Michał Kita to doświadczony i bardzo wszechstronny zawodnik. Jeżeli utrzyma poziom koncentracji przez cały pojedynek i nie da się zaskoczyć dynamiką Włodarka, to może ugrać decyzję. „Komar” będzie chciał umęczyć Kitę walką przy siatce, tak jak zdominował Bajora w tym elemencie, ale sam zapłacił za to cenę szybkiej utraty tlenu. Mam wrażenie, że właśnie kardio zadecyduje w tej walce o zwycięstwie. Mój typ, choć bardziej z racji, że muszę kogoś wytypować idzie na Kitę przez decyzję.

66 kg: Kleber Koike Erbst (MMA 20-4) vs. Leszek Krakowski (MMA 10-0)

Ciekawe starcie w mocno obsadzonej „piórkowej” KSW. Leszek Krakowski jest mocny fizycznie, z dobrą kondycją i wytrzymałością. Solidny w każdym aspekcie walki MMA, ale w tym starciu na KSW w Londynie z Andre Winnerem jakoś specjalnie nie zachwycił publiczności. Cenna solidna wygrana. Koike Erbst jest bez wątpienia zawodnikiem bardzo kreatywnym, fighterem, którego publiczność lubi oglądać. Świetna walka z „Kornikiem” o mistrzowski pas, poddanie Anzora Azhieva. W tym pojedynku ponownie, właśnie te szalone pomysły i maestria parteru mogą dać Jemu zwycięstwo. Mój typ: Koike Erbst przez poddanie.

ksw-36-laczy-nas-pasja-juras-typowanie

57 kg: Katarzyna Lubońska vs Diana Belbita (MMA 7-2)

Rumunka z dobrym rekordem na papierze, ale jak prześledzimy „karierę” jej rywalek, to okazuje się, że na siedem zwycięstw, aż sześć to starcia z rywalkami o ujemnym rekordzie. Jednej udało się nawet coś wygrać… Napompowany rekord zderzy się dziś ze skillem Lubońskiej. Szybko i boleśnie. Katarzyna Lubońska TKO 1 runda.

70 kg: Bartłomiej Kurczewski (MMA 9-6) vs Grzegorz Szulakowski (MMA 6-1)

Jaram się tym pojedynkiem. Obaj pójdą w dobrą bitkę i tego akurat jestem pewien. Kto ustoi grad ciosów wygra. Rzucam zatem monetą i wypada… Kura! To tyle 🙂

70 kg: Maciej Kazieczko (MMA 1-0) vs. Mariusz Mazur (MMA 3-0)

Nie znam chłopaków za dobrze, nie widziałem ich walk, więc nie będę zgrywał eksperta.

Czytaj dalej na drugiej stronie…