Juras Blog: Różal poMMAga?!

Przejdę zatem do mojej odpowiedzi na kilka zarzutów w stronę Różala. On ma na to, mówiąc kolokwialnie „wyjebane”, ale ja żyję m. in z pisania, więc pozwolę sobie na moim blogu pobawić się w jego adwokata. Comber: „Jeśli poszedł tam wiedząc, że dostanie kasę na zwierzęta wtedy jest mu wybaczone, bo w tym przypadku cel

Przejdę zatem do mojej odpowiedzi na kilka zarzutów w stronę Różala. On ma na to, mówiąc kolokwialnie „wyjebane”, ale ja żyję m. in z pisania, więc pozwolę sobie na moim blogu pobawić się w jego adwokata.

Comber: „Jeśli poszedł tam wiedząc, że dostanie kasę na zwierzęta wtedy jest mu wybaczone, bo w tym przypadku cel uświęca środki i miłość do zwierząt stoi ponad nienawiścią do mediów. Jesli natomiast pójście tam, porzucenie wartosci, które wyznaje dało poboczny, nieoczekiwany efekt pod postacią darowizny to wtedy ideały poszły lizać jaja TVNu.”

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Juras: A jakie to ma znaczenie? Poszedł tam w celach promocji akcji Pomagajcie Pomagać. Oprócz oczywistej promocji związanej z zasięgiem telewizyjnym programu, dogadał wsparcie fundacji na 100k PLN. Liże jaja TVNu? Serio? Naprawdę nie rozumiesz schematu, czy po prostu z automatu jedziesz kolejny raz z Różalem? „Wtedy jest mu wybaczone” – Marcin do teraz płacze w lesie, że jednak jemu nie wybaczyłeś…

Charles Bronson: „Medialna prostytucja XXIw.”

Foto: sportowefakty.wp.pl
Foto: sportowefakty.wp.pl

Juras: Dzięki swojej popularności, zdobytej latami ciężką pracą, ma okazję wykorzystać swoje „pięć minut”, aby zwrócić uwagę na pomoc charytatywną. To źle tak?

Voy: „Rozalskiego i Powiatowego laczy jedna rzecz. Za kilka zeta sa w stanie zrobic loda nawet ksiedzu”.

Juras: Jakbyś kiedykolwiek dowiedział się chłopcze, ile własnych pieniędzy Różal przeznacza na różne fundacje oraz jaki procent gaży z walk odpala na potrzebujących, to byś teraz klękał przed nim i lekko zwilżył usta…

Maestro08: „Ja jestem inżynierem, mam odpowiedzialną pracę, piękną narzeczoną, po pracy trenuję, w wolnych chwilach z narzeczoną jeździmy na rowerze, odwiedzamy schronisko, wyprowadzamy psy, kupujemy im karmę i jakoś nie pie*dolę o tym wszędzie dookoła, nikomu nie kazałem lizać jaj żadnemu psu. Jestem przekonany, że jakbym go poznał, może kiedyś na macie to bym go polubił, bo poza kamerami by się okazał w porządku gościem, ale właśnie stąd uważam że jest sztuczny, nie widziałem jego wywiadu bez wywyższania się, chwalenia się jaki to on jest inny, święty, lepszy od każdego innego.”

Juras: Przecież tutaj nie chodzi o żadne wywyższanie się i autopromocję. Nie rozumiesz schematu i zależności popularności, medialności i dzięki temu tworzenia opinii, z którą zgodzi się wiele innych osób. Marcin wykorzystuje swoją popularność w celu nagłośnienia charytatywności. Przecież to proste i zrozumiałe. Swoim zaangażowaniem zaraził wiele osób w pomoc, w dzielenie się groszem. Super, że działacie z żoną, że pomagacie, ale jeżeli mielibyście być na miejscu Marcina, to zrozumielibyście o co tutaj tak naprawdę chodzi. Rozumiem, że moja Fundacja „Krwawy Sport”, gdzie promuję i namawiam ludzi do oddawania krwi, też jest wynikiem mojej próżności? Bo przecież tyle ludzi chodzi oddawać krew, ale nie robią z tego filmów, czy setki zdjęć i zakładają sobie strony internetowe? Zasięgi… słowo klucz. Pozdrawiam.

MuraS: „Podpowiem, że jest budżet na gości programu. 100 000 to dużo za Różala, ale pewnie płacili gościom więcej. I tak zwróci się z reklam.”

Juras: Tak. Różal dostał niewielkie wynagrodzenie za udział w programie, które jeszcze nie wpłynęło na Jego konto. Całość już teraz przeznaczył na pomoc dziecka z autyzmem, schronisko i leczenie zwierzaków.

Na dziś wystarczy. Resztę pozostawiam do Waszych przemyśleń i dyskusji. Jestem do Waszej dyspozycji w wolnych chwilach i z chęcią pogadam w tym temacie na blogu. Nawet na żywo, choć mam wrażenie, że Ci co w opozycji, raczej niechętnie będą cisnąć mi na żywo. 😉 Forum Cohones już ostrzy maczety i polecam śledzić gównoburzę, która w momencie opublikowania tego bloga rozpęta się w sieci. Panowie… Winter is coming:)

Miłego czwartku i do zobaczenia na blogu w weekend!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem