Juras Blog: Raport z pola walki!

Witam wszystkich bardzo ciepło, mniej więcej tak, jak zaczyna się robić za oknem. Może nie jest to powitanie bliskiej osoby po latach rozłąki, bo to dopiero w czerwcu pewno, ale mniej więcej tak jak wracasz do domu po kilku godzinach, a w drzwiach merda ogonem Twój pies. Chwila radości, a potem żebranie o spacer. Kto

Witam wszystkich bardzo ciepło, mniej więcej tak, jak zaczyna się robić za oknem. Może nie jest to powitanie bliskiej osoby po latach rozłąki, bo to dopiero w czerwcu pewno, ale mniej więcej tak jak wracasz do domu po kilku godzinach, a w drzwiach merda ogonem Twój pies. Chwila radości, a potem żebranie o spacer. Kto nie doświadczył psiej miłości ten nic o prawdziwej nie wie!

Dziś samochód pokazywał 9 stopni na plusie, a dla takich jak „JA” oznacza to jedno… sezon motocyklowy zbliża się wielkimi krokami. Pewno w tym miejscu kilka osób skrzywiło się wymownie z dezaprobatą. „Jak to?! Ma walkę na KSW Narodowy, a będzie jeździł motocyklem normalnie?” Otóż tak i nie ma takiej siły, która mi tego zabroni.

Jazda na motocyklu to połączenie orgazmu z jednoczesnym paleniem blanta, a stado innych dziewczyn/chłopaków najładniejszych, najzgrabniejszych drapię po pleckach.

Do tego w głośnikach leci Twój ulubiony kawałek! Przypuszczam, że tym porównaniem mocno rozbudziłem Waszą ciekawość i już przeglądacie oferty kupna motocykla. Super. Tylko z głową! Nie w chmurach, a koncentracją na asfalcie i otoczeniu. Nie da rady abym zrezygnował z przyjemności jazdy i też nieporównywalnej z niczym mobilności w miejskiej dżungli. Tym bardziej, że w tym sezonie wyjadę na ulicę nową Yamahą MT-10 SP!

No dobra czas zabrać się za skrobnięcie kilku zdań o tym co u mnie w przygotowaniach do walki na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Pytacie często o to w komentarzach czy prywatnych wiadomościach, więc dobra okazja, aby zbiorowo napisać co tam w sportowym trybie życia.

Póki co treningi to głównie cardio i dużo ćwiczeń stabilizacji i mobilizacji, które mają na celu zabudować mięśniami głębokimi kręgosłup i wzmocnić mnie znacznie przed okresem wytężonej pracy. Ta tak naprawdę zaczyna się od marca, przy czym jeszcze w marcu będę równolegle pracował na kilku eventach, a od kwietnia już czas tylko dla siebie z bodajże jednym wyjątkiem.

Wystarczająco dużo czasu, aby zbudować dobrą formę na walkę. Niebawem będę przedstawiał mój sztab trenerów i ludzi, którzy pomogą mi w zwycięstwie na Narodowym, ale póki co mogę zdradzić, że głównym trenerem będzie Piotr Jeleniewski z całą ekipą klubu S4. Będzie czas przedstawić wszystkich niebawem!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem