Juras Blog: Popek vs Koksu

Zmuszony presją tłumu na szybko biorę kompa na kolana i zabieram się za pisanie bloga w gorącym temacie dzisiejszego dnia. Skoro świt federacja KSW ogłosiła starcie Popka z Harcorowym Koksem. Nie to, żebym był zaskoczony bo gdzieś plotki doszły mnie wcześniej ale patrząc na to co się dzieje w mediach socjalnych i tych branżowych winien

Zmuszony presją tłumu na szybko biorę kompa na kolana i zabieram się za pisanie bloga w gorącym temacie dzisiejszego dnia. Skoro świt federacja KSW ogłosiła starcie Popka z Harcorowym Koksem. Nie to, żebym był zaskoczony bo gdzieś plotki doszły mnie wcześniej ale patrząc na to co się dzieje w mediach socjalnych i tych branżowych winien jestem szybki komentarz, a po prawdzie to napisać załącznik do blogów w tym temacie. Było już ich kilka, więc nijako się powtórzę. Widać trzeba.

Gala KSW na Narodowym to wydarzenie, które jest gigantem na światową skalę. Niewiele było imprez MMA, które gromadziły publikę większą niż 50 tysięcy ludzi.

Mimo naprawdę atomowej karty walk potrzeba kolejnego magnesu dla tych, którzy MMA traktują raczej rekreacyjnie, a nie jak sport życia. Ten pojedynek, to zestawienie ma wygenerować dodatkowe zainteresowanie i jak widać po zasięgach internetowych tejże informacji od KSW kolejny raz się im udaje.

Tak samo było po krakowskiej gali KSW i „walce” Popka z Pudzianem. To nie na walkę wieczoru i Karola Bedorfa sprzedały się na pniu bilety, a PPV wykręciło rekord sprzedaży. To nie na Borysa Mańkowskiego ludzie wstali z miejsc, aby wiwatować. Chcecie czy nie, podoba się Wam czy nie, ale to Popek zrobił większościowy marketing tej gali.

Czy Waszym zdaniem inni zawodnicy mają za złe, że to nie oni byli gwiazdami tej gali? Oczywiście, że nie. Dzięki takim zestawieniom, KSW może płacić swoim zawodnikom pieniądze, które są poza zasięgiem jakiejkolwiek innej organizacji w Polsce.

To zainteresowanie produktem, który sprzedaje Maciek i Martin generuje zainteresowanie sponsorów, czy sprzedaje bilety. Również te internetowe. Dzięki temu, na przestrzeni lat KSW stało się świetnie prosperującą firmą, która godnie płaci swoim pracownikom. Zapytajcie się każdego zawodnika KSW, czy narzeka na swoje wynagrodzenie… gwarantuję Wam, że nikt złego słowa nie powie. Nawet Ci którzy toczą pierwszą walkę mają 10 razy więcej niż wypłata od każdej innej polskiej federacji.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem