Juras Blog: Pokolenie Facebookowych Idiotów

Uszanowanie. Jako, że poniedziałek jest dniem powszechnie wyklętym w świadomości każdego, kto nie ma na koncie miliona dolarów, prywatnego jachtu, czy tony pięknych kobiet nad własnym basenem, gdzie właśnie popija sobie pyszną kawę… postaram się w odwecie popsuć go jeszcze bardziej tym, którzy od jakiegoś czasu powodują u mnie mdłości połączone z frustracją. Najlepsi bukmacherzy

Uszanowanie. Jako, że poniedziałek jest dniem powszechnie wyklętym w świadomości każdego, kto nie ma na koncie miliona dolarów, prywatnego jachtu, czy tony pięknych kobiet nad własnym basenem, gdzie właśnie popija sobie pyszną kawę… postaram się w odwecie popsuć go jeszcze bardziej tym, którzy od jakiegoś czasu powodują u mnie mdłości połączone z frustracją.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Normalnie pewno trzeba by było bić deską z gwoździem, aby może przynajmniej w minimalnym stopniu akcent bólu otrzeźwił umysł, jednak dla wielu z nich nie ma już ratunku. Ich życie to internetowa wegetacja umysłowa. Fizyczna pewno też, ale w tym wypadku interesuje mnie to mniej.

Debile. No bo jak inaczej można nazwać ludzi, którzy jak lemingi podążają z innymi  udostępniając na potęgę jakieś bzdurne farmy lajków? Przepraszam, że dziś nie o sporcie, ale muszę to z siebie wykrzyczeć.

Robert Lewandowski oddaje swoje luksusowe Audi. Jedyne co musisz, to udostępnić tę wiadomość i wpisać jakiś bzdurny komentarz. Chwilę później, tuż po zwycięskim konkursie skoków narciarskich w Zakopanem, Kamil Stoch wystawia swoją nagrodę, a Kuba Wojewódzki ma dla Was drodzy internauci dwa Lamborgini.

Pięknych czasów dożyliśmy, że gwiazdy oddają internautom swoje dobra całkowicie za free! Już nie mogę doczekać się, aż Trump wystawi swoją posiadłość w Texasie za mojego lajka na fejsie, a Jordan odda 10 milionów dolarów jak udostępnię jego post na moim Facebooku. Jakie to jest proste! Przecież nie muszę nawet wychodzić z domu!

Rzucajcie pracę, wygońcie z domu brzydką żonę, dziewczynę, męża, chłopaka. Na wszelki wypadek sprzedajcie już za grosze swoje samochody. Przecież musicie mieć miejsce na nowe Lambo.

Czujcie już tę zawiść sąsiadów? Durnie codziennie rano wstają do pracy, a ty? Klik! I luksusowe auta już do ciebie jadą, a za kierownicą Kubica, Radwańska, czy Adam Małysz. Już cieszysz się na myśl jak z uśmiechem na ustach przekażą ci kluczyki, a ty niby od niechcenia podziękujesz bezdusznie. Wygrałeś przecież w internecie. Miliony się starało, klikało, udostępniało, ale udało się właśnie tobie.

To wręcz nieprawdopodobne jak łatwo się żyje. Trzeba poinformować rodzinę o twoim życiowym sukcesie. Przecież nie będziesz dzwonił z jakiegoś badziewnego smartfona siedząc w swoim nowym Lambo. Aaaaaa niech stracę. Kliknę jeszcze te iPhony bez folii, co to je można też dostać na Facebooku za free.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem