Juras Blog: Nikt nie mówił, że będzie łatwo… Juras LVBET Challenge!

Nie ma co ukrywać, że okres po walce wykorzystałem na maksymalny odpoczynek. Brak diety, niewiele treningu, generalnie hedonizm życiowy pełną gębą. Nie żałuję niczego, gdyż znacie już moją życiową filozofię. Jest czas na pracę i jest czas na odpoczynek. Od tego tygodnia postanowiłem, że wracam do formy, a dodatkową mobilizacją będzie dla mnie udział w czwartej już edycji mojego wyzwania, do którego zapraszam Was bardzo serdecznie.

Zasada jest prosta. Wy trenujecie, dobrze się odżywiacie, zmieniacie sylwetkę i samopoczucie , a Ja wraz z partnerami akcji czyli LVBet, Manto i Iron Horse Series nagradzamy najlepsze efekty metamorfozy Przed i Po. Ja oczywiście o nagrody nie walczę ale postaram się Was mobilizować, choć jak patrzę na entuzjazm z jakim wystartowaliście to niewiele będę miał roboty. Cieszę się, że ponownie wspólnie żyjemy codzienną walką o swoje lepsze jutro. Pusty slogan? Nie. Nawet jak nie uda się Wam wygrać nagród dostaniecie coś o wiele bardziej cennego. Zdrowie i przeogromną satysfakcję, że udało się Wam zmienić siebie, swoje życie. Ja oficjalnie pożegnałem się już z moimi smakołykami i zabieram się ostro do roboty. Znaczy tej treningowej, bo na brak obowiązków to od lat nie narzekam.

Stay Strong!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem