Juras Blog: MMAsakrycznie udany weekend!

Kto żyw niech biegnie do sklepu po zapasy kawy. Dla polskiego fana MMA jest dziś bowiem szczególny dzień, wieczór, noc. Niektórzy przed TV inni na żywo w ścianach warszawskiego Torwaru, jednak cel taki sam. Delektować się pierwszym daniem z karty nie gorszej niż w Atelier Amaro. Już dziś od godziny 19:00 zapraszamy na KSW 34,

Kto żyw niech biegnie do sklepu po zapasy kawy. Dla polskiego fana MMA jest dziś bowiem szczególny dzień, wieczór, noc. Niektórzy przed TV inni na żywo w ścianach warszawskiego Torwaru, jednak cel taki sam. Delektować się pierwszym daniem z karty nie gorszej niż w Atelier Amaro. Już dziś od godziny 19:00 zapraszamy na KSW 34, które po dwóch latach przerwy ponownie zagości na Torwarze. Trzy pojedynki o mistrzowskie pasy powinny być najlepszą rekomendacją, aby oglądać zmagania współczesnych gladiatorów polskiej sceny MMA. Kto wygodnie dziś na kanapie czy fotelu tudzież barowym hokerze… przypominam, że gala transmitowana jest za free na antenach Polsatu Sport i Polsatu otwartego. Tyle wygrać!

Pytacie o typowania, a więc:

Karol Bedorf vs James McSweeney
Nie wydaje mi się, żeby Karol specjalnie chciał się sprawdzać w płaszczyźnie walki Anglika. Docisk do siatki, solidna baza zapasów i gleeeeeeeba. Tam formalnością będzie skończyć wyspiarza. Mój typ pierwsza runda poddanie, oczywiście dla Karola Bedorfa.

Tomasz Narkun vs Cassio Barbosa
Obaj to wysokiej klasy grapplerzy, więc jak tradycja nakazuje będą raczej wymieniać ciosy i sprawdzać odporność swoich szczęk. Fajnie. Będzie co oglądać choć ja osobiście bardzo lubię kreatywny parter w wykonaniu zawodników MMA z backgroundem w postaci Brazylijskiego Jiu Jitsu. Nie wydaje mi się jednak aby Żyrafa skończył to przed czasem. Brazylijczyk będzie bardzo czujny w stójce. Obym się mylił ale chodzi za mną wrażenie, że będzie to taktyczny, lekko zamulający pojedynek. Pojedynek po którym decyzję zgarnie Tomek Narkun!

Artur Sowiński vs Fabiano Silva
Spora przewaga zasięgu na korzyść Polaka. Kornik wie jak to wykorzystać. Czy w stójce czy w parterze powinien sobie z Silvą poradzić. Brazylijczyk to solidna firma ale nie widzę płaszczyzny, w której realnie, na papierze może zagrozić naszemu mistrzowi. Decyzja dla Kornika!

Aslambek Saidov vs Yasubey Enomoto
Asłan jest mocno zdeterminowany i rzadko przegrywa walcząc w KSW. Szwajcar to naprawdę świetny i klasowy rywal dla zawodnika Berkut Arrachion Olsztyn, jednak dziś będzie tylko przeszkodą w drodze po pas. Asłan decyzja!

Krzysiek Kułak vs Maciek Jewtuszko
Konia z rzędem, butelkę Jacka Danielsa i sto dziewic temu, kto przewidzi dokładnie co się zdarzy w klatce. serio. Nie mam zielonego pojęcia i nie ma w tym żadnego podtekstu, że obaj są moimi dobrymi znajomymi. Nie wiem. Po prostu. Nie obstawiam tej walki jakby co.

Antek Chmielewski vs Svetlozar Savov
Forma Antoniego Chmielewskiego ponoć jest. Szykował się do walki na gali PLMMA w Dęblinie. Jednak walka na KSW z rywalem, który przyjechał tutaj zwyciężyć może być trudniejszą przeszkodą. Antek z małymi wyjątkami w PLMMA nie bardzo miał z kim walczyć, czego podsumowaniem było starcie…z Januszem Dylewskim. Doświadczenie i chwyty po stronie Polaka. Wszechstronność po stronie Savova. Kondycja pewno też. Może nie zakończy się to przed czasem…ale typuję Savov decyzją.

Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak
Waga ciężka rządzi się swoimi prawami bla bla bla. Wiadomo nie od dziś. Doświadczenie Bajora czy młodość „Walujewa”? Mam informację,że Maćkowiak robi niesamowite postępu i rozwija się w szalonym tempie. Będzie też większy od Bajora a na dystansie trzech rund może mieć to znaczenie. Mój typ? Wałujew TKO druga runda.

Tomek Kondraciuk vs Marcin Wójcik
To może być naprawdę kozackie starcie. Wójcik niesiony sukcesem z ostatniej gali FEN, gdzie zwyciężył w pięknym stylu faworyzowanego Janusza, będzie chciał pokazać się przed szerszą i większą publicznością na gali KSW. Kondraciuk wraca po pięknej, choć przegranej bitwie. Obaj potrafią wszystko. Obaj są zdeterminowani. Remis? nie sądzę. Liczę na walkę w stójce, a tam mocniej bije ( w mojej opinii) Kondraciuk. Z rozdartym sercem…Tomaj. TKO druga runda.

Kiedy kurz będzie opadał po awanturze w KSW będzie chwila na drzemkę, łyka czegoś pysznego (byle nie za dużo, bo nie doczekacie) i raczymy się wszyscy galą UFC 196, gdzie w main evencie do klatki wejdą Conor McGregor i Nate Diaz. Nie będę typował całej karty walk UFC teraz, ale skoro pytacie mnie o mój typ: Conor McGregor przez TKO w trzeciej rundzie. Nate Diaz to świetny fighter, ale może nie mieć tlenu w płucach na szybką walkę z szalonym Irlandczykiem. Niech to będzie show! Wojna! Tak abyśmy zasypiając nad ranem… patrzyli się w sufit z uśmiechem. To był dobry weekend z MMA… 🙂

Najlepszego! Zbieram się do Championsa na strefę fana KSW, a później widzimy się na Torwarze!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem