Juras Blog: Conor McGregor bez pasa UFC

Jesień, ty paskudna brudna dziwko. Nie wiesz, czy masz zakładać kurtkę, czy wystarczy sama bluza? Czy białe buty nie upieprzą się zaraz w błocie, a mycie samochodu jest loterią, czy zaraz nie spadnie brudny deszcz i znowu przyprawi Cię o tętno 180? Brak słońca powoduje narodową frustrację, a dawkowanie witaminy D3 w ilościach hurtowych nie

Jesień, ty paskudna brudna dziwko. Nie wiesz, czy masz zakładać kurtkę, czy wystarczy sama bluza? Czy białe buty nie upieprzą się zaraz w błocie, a mycie samochodu jest loterią, czy zaraz nie spadnie brudny deszcz i znowu przyprawi Cię o tętno 180? Brak słońca powoduje narodową frustrację, a dawkowanie witaminy D3 w ilościach hurtowych nie pomaga.

Kocham ten kraj, tutaj mam wszystko, ale jakbym tylko mógł to pół roku spędzałbym, gdzieś gdzie jest ciepło i sezon motocyklowy trwa wiecznie.

Delikatnie mówiąc z roku na rok staję się coraz to bardziej zdziadziały i zaczyna przeszkadzać mi pogoda. Na szczęście reumatyzm jeszcze nie doskwiera, a szklanka rudej wódy potrafi wieczorem zrelaksować bardziej niż wizyta w SPA. Dobrze, że mam tyle obowiązków, bo inaczej, to pewno na okres jesień – zima zostałbym menelem.


Nie ma co gadać trzeba pisać! Jest o czym. Wczoraj podczas tej australijskiej gali UFC poinformowało, że Conor McGregor zrzekł się pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej. Przypuszczam, że nie tyle zrzekł się, co po wielu naciskach UFC postawiło na swoim. Przez wiele miesięcy kłaniali się Panu Irlandczykowi, aby ten łaskawie rozważył prośbę… swojego szefostwa. Tak jest. Conor McGregor jest już tak wielki, jak wielkie jest jego ego. UFC dobrze zna wartość swojego ulubieńca i wie, że nie można z nim postępować tak jak z innymi topowymi fighterami. W związku z tym najprawdopodobniej zaproponowali mu dogodny dla niego finansowy układ oraz perspektywy ponownych walk o ten pas za miliony dolców. Simple as that!

mcgregor-dwa-pasy-laczy-nas-pasja-1

Jakaż musi być teraz frustracja innych zawodników, którzy nie mogą doprosić się w UFC swoich należnych dolarów, walk i splendoru. To wszystko zawłaszczył McGregor i nie zapowiada się, aby chciał się dzielić swoją dolą. Uczciwie przyznajmy, że zapracował na swoją pozycję. Tak w klatce jak i chyba przede wszystkim poza nią.

Oczywiście Notorious dalej pozostaje mistrzem lekkiej, w której to wywalczył pas ogrywając Alvareza jak Lewandowski sześciolatka na „Orliku”.

Co zatem dalej dla króla zarabiania dolarów na MMA? Mnogość scenariuszy powala.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem