Joshua „jdm” Marzano nowym trenerem dywizji Valorant w FaZe Clan

Dywizja Valorant w FaZe Clanie ma nowego trenera. Szkoleniowcem ekipy "babyJ'a" został Joshua „jdm” Marzano, który wcześniej był łączony z objęciem tej funkcji.

W ostatnich dniach sporo mówiło się o ewentualnym zatrudnieniu Joshuy „jdm’a” Marzano w FaZe Clanie. Były zawodnik Teamu ENVY nie miał być jednak częścią składu CS:GO, a dywizji Valorant. Plotki szybko zostały potwierdzone, a w sobotni wieczór FaZe potwierdziło angaż Amerykanina.

Zobacz również: Plotki potwierdzone – „Nivera” wzmacnia dywizję Valorant w Team Liquid

31-latek został trenerem Huntera „babyJ’a” Schline’a i spółki. Będzie to jego pierwsza styczność z „trenerką”. W ostatnich kilkunastu miesiącach pozostawał on nieaktywny i zajmował się streamowaniem. Teraz przyszedł czas na wielki powrót do esportu. Na stanowisku zastąpi homasa „Trippy’ego” Schappy’ego – ten jednak nie opuści organizacji, a zostanie asystentem „jdm’a”. Nowy sztab szkoleniowy musi skupić się teraz na najbliższych kwalifikacjach do mistrzostw świata, które ruszą już za niespełna dwa tygodnie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem