Jose Mourinho vs amatorzy z 8. ligi. Epickie sceny w Pucharze Anglii!

FA Cup, podobnie jak inne puchary krajowe, ma swój niepowtarzalny urok przez fakt, że na jednym boisku mogą spotkać się przedstawiciele dwóch całkowicie różnych piłkarskich rzeczywistości. Tak było w niedzielę przy okazji starcia Tottenhamu z ósmoligowym (!) Marine FC.

W weekendowych spotkaniach FA Cup sypnęło niespodziankami. Z zespołami z niższych lig przegrały między innymi Derby County czy Leeds United. Tottenham nie dał się zaskoczyć. Ograł amatorów z Marine FC 5:0. Jednak samo spotkanie dostarczyło wielu uroczych obrazków. Media społecznościowe żyły nim intensywnie i dało się wyłapać sporo smaczków.

Nietypowa była już sama sceneria. Jose Mourinho i spółka przyjechali grać na samym środku osiedla. Lokalny stadion jest bowiem gęsto otoczony budynkami mieszkalnymi. 

Kibice obserwowali spotkanie z okien, okolicznych pagórków i drzew. 

Zjawił się również Juergen Klopp, (nie całkiem) we własnej osobie.

Dysproporcja boiskowych klas była dokładnie taka jak na poniższym zestawieniu szatni jednej i drugiej ekipy. Piłkarze Tottenhamu przyjechali w gości do grupy amatorów, pasjonatów futbolu – i nie był dla nich łaskawy. Wygrał 5:0 po hat-tricku Carlosa Viniciusa. Swoje trafienie zaliczył także Alfie Devine – chłopak z rocznika 2004! 

https://twitter.com/espnfc/status/1348328933012480006?s=21

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem