Jose Kante odejdzie z Legii! Nowy klub załatwił mu… Miroslav Radović

Czesław Michniewicz planuje znaczącą przebudowę kadry Legii Warszawa. W jego wiosennych planach prawdopodobnie nie znajdzie się Jose Kante. Jak ustalił serwis meczyki.pl, napastnik jest bliski transferu do Chin.

Trzyletni pobyt Jose Kante przy Łazienkowskiej to sinusoida pełna gorszych i lepszych momentów. W 59 występach dla Legii zdobył dotąd 19 bramek, czym de facto powtórzył wynik osiągnięty wcześniej w Wiśle Płock. W bieżących rozgrywkach Ekstraklasy rozegrał jednak zaledwie cztery spotkania bez gola. Nieporównywalnie wyżej w hierarchii napastników znalazł się niezawodny Tomas Pekhart. Do tego Legia wykupiła z Cracovii Rafaela Lopesa.

Jak ustalił Tomasz Włodarczyk, Jose Kante znalazł nowego pracodawcę na rynku chińskim, w czym pomagał mu legionista Miroslav Radović. On również ma za sobą krótką przygodę w Azji, w Habei China Fortune.

Temat wyjazdu Kante ma wyjaśnić się w ciągu kilku dni. Na dziś, wszystko zmierza w kierunku transferu. Wyjazd Gwinejczyka będzie na rękę właścicielowi i księgowej Legii, bowiem znacząco odciąży listę płac, a jego odejście może odbyć się bez wielkiej straty na jakości gry zespołu.

Jose Kante znieważył barwy Legii. Czy kibice to wybaczą? [WIDEO]

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem