Johan „Klaj” Olsson nowym trenerem AGO Rogue!

AGO Rogue odsłania karty. W środę organizacja zaprezentowała pierwsze ogniwo swojego nowego składu - trenerem formacji będzie Szwed, Johan "Klaj" Olsson.

Zeszły rok AGO Rogue może uznać za bardzo udany. Mistrzostwo i wicemistrzostwo Ultraligi, półfinał i zwycięstwo na European Masters oraz zwycięstwo w Trinity Force Puchar Polski – to dorobek zespołu w 2020 roku. Świetne występy zainteresowały potencjalnych pracodawców, a wystosowane przez nich oferty zostały przyjęte przez zawodników AGO Rogue. Włodarze muszą więc tworzyć zespół od podstaw. Dziś poznaliśmy pierwszego członka nowego zespołu.

Zobacz również: Devils.one zaprezentowało skład na nowy sezon Ultraligi

Organizacja zaprezentowała dziś głównego trenera. Szkoleniowcem drużyny będzie Johan „Klaj” Olsson, który jest byłym profesjonalnym zawodnikiem. W swojej karierze reprezentował barwy MYM, Fnatic, PSG oraz Movistar Riders. Kilkukrotnie wystąpił nawet w EU LCS. Przygodę trenerską rozpoczął niedawno, bo w sierpniu ubiegłego roku. To właśnie wtedy został trenerem ad hoc gaming, z którym zajął 6 miejsce w Prime League Pro Division Grand Final.

Nie wiemy jeszcze jednak jacy zawodnicy będą reprezentować barwy AGO Rogue. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się już niebawem, gdyż Ultraliga wystartuje już za kilka tygodni.

https://twitter.com/agorogue/status/1346868380175884288

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem