Jestem mega fanem, samorodek – Tomasz Ćwiąkała o kandydacie na selekcjonera kadry

Nie ustają dyskusje na temat przyszłości reprezentacji Polski oraz kolejnego selekcjonera drużyny narodowej. W programie "Pogadajmy o piłce" na meczyki.pl ciekawą opinię na temat Marka Papszuna wyraził redaktor Tomasz Ćwiąkała z Canal+ Sport.

Obecny w studiu dziennikarz Eleven Sports Mateusz Święcicki opowiadał się za opcją zagraniczną w osobie Vladimira Petkovicia. -To jest bardzo ciekawy, nieoczywisty projekt. Zwolennik ofensywnej gry, człowiek, który odmienił reprezentację Szwajcarii – przekonywał „Święty”, wskazując również na atut znajomości wielu języków i szansę na to, że Petković w krótkim czasie mógłby porozumiewać się również po polsku.

Tomasz Ćwiąkała chętnie zobaczyłby w reprezentacji Polski Marka Papszuna, ale… jeszcze nie teraz.

Sam szkoleniowiec Rakowa deklaruje w wywiadach, że jako trener czuje się gotowy. Uważa, że podołałby zadaniu, ale jest jednocześnie sceptycznie nastawiony do tego czy Cezary Kulesza zechce podjąć z nim rozmowy.

Jestem jego mega fanem. Uważam, że to jest zdecydowanie najnowocześniejszy polski trener. Dla mnie to jest niepojęte, jak człowiek może być takim samorodkiem, że sam w niższych ligach warszawskich nauczył się tak nowoczesnej piłki – powiedział Ćwiąkała o Papszunie.

To jest jednak dla mnie typowy trener klubowy, u którego ważna jest codzienność, żeby każdy detal był zadbany. Chciałbym go zobaczyć w kadrze, ale za kilka lat – nadmienił.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem