Jest diagnoza po wypadku Jaimona Lidseya. Kibice mogą spać spokojnie

Jaimon Lidsey po upadku na Łotwie nie doznał poważnego urazu - poinformował klub po przeprowadzeniu szczegółowych badań. Nie oznacza to jednak, że zawodnika FOGO Unii Leszno nie czeka przerwa w występach. 

Na pierwszy rzut oka upadek Lidseya wyglądał naprawdę groźnie. Zawodnik został niezwłocznie przetransportowany do Polski w celu przeprowadzenia szczegółowych badań, o czym poinformował prezes Unii – Piotr Rusiecki. Australijczyk skarżył się na problemy z oddychaniem. Było też podejrzenie wstrząsu mózgu.

Wstępne badania przeprowadzone na Łotwie nie wykazały żadnych poważnych nieprawidłowości, ale dopiero te wtorkowe – już po powrocie do Polski – wykluczyły poważne urazy.

Nie oznacza to jednak, że Lidseya nie czeka przerwa w startach. Lekarze sugerują aby odpoczął od sportu przez minimum tydzień, a być może nawet dwa tygodnie.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem