Jesse „Jesiz” Le wraca na ławkę trenerską w SK Gaming

SK Gaming zdecydowało się na zmianę w swoim głównym składzie. Dotychczasowy support - Jesse „Jesiz” Le - został przywrócony do funkcji głównego trenera, a jego miejsce w zespole zajmie Philipp „Lilipp” Englert.

Już w piątek rusza trzeci tydzień rozgrywek letniego splitu League of Legends European Championship, a SK Gaming już zdecydowało się na zmiany w składzie. Po zaledwie dwóch tygodniach zmagań z głównym składem pożegnał się Jesse „Jesiz” Le. 25-latek został przywrócony na pozycję trenera drużyny, którą pełnił jeszcze wiosną.

Zobacz również: Damian „Wysek” Adamczyk dołącza do Vega Squadron

Miejsce Duńczyka w pierwszym zespole zajmie Philipp „Lilipp” Englert. 20-letni wspierający jest znany fanom SK, bo w poprzednim splicie występował w barwach SK Gaming Prime, czyli akademii ekipy występującej w LEC. Będzie on drugim zawodnikiem, który wspomoże formację z najwyższej ligi w drugiej części sezonu. Przed startem rozgrywek Ersin „Blue” Gören trafił do szpitala, a jego zastępcą został Mihail „twohoyrz” Petkov. Po kilku spotkaniach Bułgar powrócił jednak do akademii.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem