Jesper „Zven” Svenningsen wraca do głównego składu Cloud9!

Szybko poszło - Cloud9 wycofuje się z ostatnio wprowadzonych zmian w składzie. Do głównego zespołu powrócił bowiem Jesper "Zven" Svenningsen.

Przed startem letniego splitu w amerykańskim LCS Cloud9 zdecydowało się na radykalne zmiany. Główny strzelec „Chmurek”, Jesper „Zven” Svenningsen, został przesunięty do akademii, a jego miejsce zajął Calvin „k1ng” Truong. Zespół zanotował kilka słabych występów wygrywając zaledwie cztery z dziewięciu spotkań. Zdecydowano więc o przywróceniu „Zvena” do podstawowej piątki.

Zobacz również: Jesse „Jesiz” Le wraca na ławkę trenerską w SK Gaming

Na całe szczęście dla fanów C9, drużyna dzięki dobrej pierwszej części sezonu nie wypadła poza czołówkę ligi. Wszystko to dzięki nowemu formatowi rozgrywek, który pod uwagę bierze również występy z wiosny. Na ten moment „Chmurki” zajmują 3. miejsce ex-aequo z Team Liquid. Do liderującego TSM tracą dwa zwycięstwa.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem