Jérôme Boateng może zagrać w jednym zespole ze swoim bratem!

Coraz więcej wskazuje na to, że Jérôme Boateng zostanie w Bundeslidze. Według Gianluci Di Marzio o pozyskanie doświadczonego defensora walczy Herta Berlin.

30 czerwca zakończyła się trwająca 10 lat współpraca Jérôme’a Boatenga z Bayernem Monachium. Kontrakt obrońcy z mistrzem Niemiec wygasł, a „Duma Bawarii” nie złożyła żadnej propozycji przedłużenia. 32-latek został więc wolnym zawodnikiem i do teraz nie podpisał kontraktu z żadnym innym klubem. Zainteresowanie jego usługami wykazywały kluby z Premier League czy AS Roma, jednak do transferu nie doszło.

Zobacz również: Kolejna wymiana na linii FC Barcelona – Juventus?

Sytuację chce wykorzystać Hertha Berlin. Według Gianluci Di Marzio drużyna Krzysztofa Piątka chciałaby wzmocnić defensywę doświadczonym stoperem. Jeśli operacja doszłaby do skutku, to Boateng wróciłby do swojego macierzystego klubu. W barwach Herthy występował bowiem od 13. roku życia i spędził tam 6 lat. Co więcej – na początku lipca na Stadion Olimpijski trafił jego brat, Kevin-Prince Boateng. Panowie ostatni raz zagrali razem właśnie w zespole z Berlina w 2007 roku.

https://twitter.com/Route1futbol/status/1416154065357078528

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem