Jedyny transfer Realu w tym oknie? Za 150 milionów! – zapowiada znany dziennikarz

Real Madryt dokona w letnim oknie transferowym tylko jednego zakupu, za to grubego - twierdzi znany hiszpański dziennikarz Josep Pedrerol w programie "El Chiringuito". Real postawi na Mbappe i nie myśli o innych pozycjach - przekonywał w audycji.

Królewscy mieli w zeszłym sezonie braki kadrowe na kilku pozycjach, a mimo to Pedrerol uważa, że w Madrycie postawią wszystko na jedną kartę, by dokonać hitowego transferu gwiazdy Paris Saint Germain. Kontrakt Kyliana Mbappe wygasa już w przyszłym roku, a zawodnik nie kwapi się do podpisania kolejnego. Francuz marzy o Santiago Bernabeu. Sytuacja jest patowa. Szejk Nasser Al-Khelaifi chce, żeby Mbappe pozostał liderem jego projektu, który po transferach Ramosa, Donnarummy i Hakimiego coraz bardziej przypomina skład kompletowany w grze FIFA. Sęk w tym, że Mbappe wydaje się mieć inne marzenia i cele na klubową przyszłość. Niedawno francuskie media informowały, że zerwał rozmowy kontraktowe z klubem.

Real Madryt to nie PSG. Nie może wydać 180 milionów euro na trzech graczy, ale 150 na Mbappe już tak. Nie możesz przeznaczyć na to 300 milionów. To ryzykowne, ale Real Madryt postawi na Mbappe i nie myśli o innych pozycjach – mówi Josep Pedrerol.

Ostatnio „Marca” sugerowała, że Mbappe może podpisać nową umowę z Paryżem, jeśli znajdzie się w niej zgoda na transfer do tylko jednego klubu – Realu Madryt. Sęk w tym, że francuskie prawo nie pozwala na tego typu klauzule, tak więc musiałoby to pozostać w ramach dżentelmeńskiej umowy pomiędzy piłkarzem a klubem.

Oficjalnie: Kylian Mbappé gwiazdą okładki FIFA 22!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem