Jednak nie VALORANT. „NBK” nowym zawodnikiem MOUZ!

Przyszłość Nathana "NBK" Schmitta wyjaśniona. Dwukrotny zwycięzca turnieju rangi Major został bowiem zaprezentowany jako nowy zawodnik dywizji CS:GO w MOUZ.

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że przygoda Nathana „NBK” Schmitta z CS:GO dobiega ku końcowi. Francuski zawodnik ogłosił nawet, że spróbuje swoich sił w VALORANT, jednak finalnie zmiana tytułu nie doszła do skutku. Z początkiem roku wyjaśniła się jego przyszłość, gdyż został on zaprezentowany jako zawodnik MOUZ.

W tym momencie mojej kariery naprawdę chcę być w miejscu, w którym będzie wierzył, że wszyscy jesteśmy w stanie zdobywać trofea. Praca nad pewnymi rzeczami i wykorzystywanie nowych talentów to kwestie, którymi mogę się zająć, by to osiągnąć. To jedne z powodów, dla których nie przechodzę do VALORANTA, a wracam do Counter-Strike’a. Gdy otrzymałem ofertę od MOUZ, pojawiło się w niej wiele odpowiednich czynników. Świetna organizacja, wielki talent i dobra drużyna, w której zajmowana przeze mnie pozycja byłaby dokładnie tą, którą chciałbym zajmować – powiedział Schmitt po transferze.

Zobacz również: Tarik „tarik” Celik w końcu odchodzi z Evil Geniuses

2021 rok nie był najłatwiejszy dla „NBK”. 27-latek przez ponad 10 miesięcy przesiadywał na rezerwie w OG i nie mógł poszukiwać drużyny na wolną rękę przez obowiązujący go kontrakt. W przeciągu roku występował również w miksowej drużynie DBL Poney, z którą udało mu się awansować między innymi do Flashpoint 3. Wraz z początkiem stycznia jego umowa z poprzednim pracodawcą wygasła i sam mógł wybrać zespół, z którym chciałby się związać.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem