Jedenastka „zniszczonych” przez Zidane’a

03.04.2021
Zinedine Zidane, jak każdy trener na świecie, ma swoich ulubieńców. W zespole piłkarskim od pierwszej minuty meczu jest natomiast miejsce tylko dla 11 piłkarzy. Część kadry klubowej więc przebywa na murawie rzadziej, traci przez to rytm meczowy, wreszcie opuszcza klub... Jakich jedenastu piłkarzy francuski szkoleniowiec "zniszczył" w Realu zdaniem @esgolazo?

Dwukrotny zdobywca nagrody Trenera Roku, trzykrotny (z rzędu!) Ligi Mistrzów, dwukrotny mistrz Hiszpanii i triumfator Superpucharu Hiszpanii, Superpucharu Europy czy Klubowych Mistrzostw Świata – sukcesy Zinedine’a Zidane’a, wciąż młodego stażem i wiekiem trenera, robią wrażenie i pozwalają zgodzić się z jego wyborami personalnymi. Te jednak siłą rzeczy musiały być krzywdzące dla części piłkarzy. Kto najbardziej stracił póki co na decyzjach francuskiego szkoleniowca?

Skład „zniszczonych” przez Zidane’a, niekoniecznie z winy samego trenera:

Fot. @esgolazo

Czytaj także: Taki skład Barcelony chciałby skompletować Laporta. Kilku nowych! 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem