Jedenastka najlepszych wychowanków Man City

Manchester City prowadzony od kilkunastu lat przez szejków kojarzy się głównie z wielkimi transferami, ale potrafi również wychować wielu znakomitych zawodników. Choć z ułożonej przez Trasfermarkt jedenastki tylko jeden piłkarz obecnie gra w drużynie "Obywateli".

Phil Foden to wychowanek akademii Manchesteru City, który obecnie wyceniany jest na 80 milionów euro, a przy okazji jedyny piłkarz w zestawieniu Transfermarkt, który wciąż reprezentuje barwy klubu z błękitnej części Manchesteru. W tym samym mieście gra najwyżej wyceniany w poniższym składzie, ale już po czerwonej jego stronie – Jadon Sancho (90 milionów euro) trafił do United. Zaskoczeniem dla wielu kibiców może być obecność francuskiego pomocnika, Adriena Rabiot, obecnie piłkarza Juventusu. Grał on w juniorskim zespole The Citizens, podobnie jak Angelino z Lipska, Denayer z Lyonu czy Diaz z Milanu.

Jedenastka najlepszych wychowanków Manchesteru City:

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem