Jedenastka najlepszych piłkarzy, którym kończą się kontrakty

07.05.2021
Nieprzypadkowo mówi się, że cierpliwość jest cechą Bogów. Sukcesy niejednokrotnie osiągają kluby, które potrafią myśleć długofalowo. I potrafią czekać - choćby na takie okazje, jakie pojawią się w letnim okienku transferowym. Oto skład złożony z piłkarzy, którzy niebawem będą do wzięcia "za darmo".

Mówi się, że darmo to nawet ocet słodki. Czy darmowe smakuje najlepiej? Transfery na pewno, bo chociaż trzeba zawodnikowi wówczas „odpalić” za podpis na kontrakcie – zawsze lepiej te pieniądze wręczyć swojemu pracownikowi, niż rywalizującemu z tobą klubowi. Zwłaszcza w obliczu lockdownów i ogólnoświatowego kryzysu, a wcześniej: rosnących kwot transferowych czy zadłużania się klubów, najlepiej popisać się nie portfelem, a sprytem. Nie od dziś wiemy, że mądra decyzja kosztuje mniej. W futbolu – dosłownie. W przeszłości bez kwoty odstępnego klub zmieniali tacy piłkarze jak Lewandowski, Pogba, Ballack, Pirlo, Okocha, Larsson, Raul, Cafu, Ibrahimović czy Dani Alves. Jakie okazje najlepiej będzie w tym okienku transferowym wykorzystać?

Jedenastka najlepszych piłkarzy z kartą na ręku w letnim okienku transferowym:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem