„Jastrzębie” dolecą do ESL Pro League? x-kom AGO dwa kroki od wielkiego sukcesu

Walka o awans do ESL Pro League trwa w najlepsze! Play-offy ESEA Premier zakończą się już w ten weekend. Możliwe, że w decydującym spotkaniu zobaczymy Polaków! Całkiem nieźle na serwerach radzą sobie zawodnicy x-kom AGO. W piątek po dreszczowcu wyeliminowali z walki o awans do ESL Pro League Wisłę Kraków. Czy to samo zrobią z zespołem ex-Winstrike? „Jastrzębie” czeka lot pełen turbulencji!

Wciąż czekamy na wielkie sukcesy na polskiej scenie CS:GO. Możliwe, że jeden z nich zobaczymy już w ten weekend. x-kom AGO jest o krok (a właściwie dwa!) od gigantycznego osiągnięcia i powrotu do ESL Pro League. Bez dwóch zdań to esportowa Liga Mistrzów. „Jastrzębie” muszą jednak wygrać jeszcze dwa spotkania. A o to nie będzie łatwo! Przeciwnicy są naprawdę solidni!

W sobotę o 19:00, x-kom AGO zmierzy się z byłą ekipą Winstrike. Rosjanie to 23. drużyna świata, która w ostatnich tygodniach miała już okazję napsuć Polakom krwi. W pierwszej rundzie górnej drabinki, ekipa „zwycięskiego uderzenia” po bardzo zaciętym pojedynku triumfowała 2:1 w mapach z x-kom AGO (16:10 de_train, 12:16 de_dust2, 17:19 de_vertigo).

„Jastrzębie” od razu spadły do dolnej drabinki, wydłużając swoją drogę do wielkiego finału. Polacy bez problemu uporali się z Apeks i Sprout, wygrywając z oboma zespołami na dwóch mapach. W piątek do szalonego spotkania doszło z Wisłą All in! Games Kraków. Po 48(!) rundach trzeciej mapy, to x-kom AGO zameldowało się w finale konsolidacyjnym.

Zobacz także: Dreszczowiec na konto AGO! „Jastrzębie” pozostają w walce o EPL

Tu znów czeka na nich ekipa ex-Winstrike. Patriotycznie wierząc w x-kom AGO można nieźle zarobić. Według zakładów bukmacherskich NOBLE BET, faworytami jest rosyjski skład – i trudno się temu dziwić. Kurs na zwycięstwo Polaków wynosi 2.42! Ciekawe prezentuje się szansa na to, że zobaczymy podczas meczu co najmniej trzy mapy. Kurs 2.10 jest bardzo możliwy do rozliczenia „na zielono”. x-kom AGO nie raz i nie dwa udowadniało, że potrafi bić się o wygraną z najlepszymi!

W wielkim finale już na rywali czeka portugalsko-hiszpański skład SAW. Ekipa „MUTiRiSa” ma nad rywalami przewagę jednej mapy z tytułu awansu do decydującego meczu z górnej drabinki. Czy w niedzielę o 19:00 o awans do ESL Pro League powalczą z nimi gracze x-kom AGO?

Mecz x-kom AGO – ex-Winstrike w sobotę o 19:00. Transmisja na żywo na platformie Twitch.tv na oficjalnych kanałach ESL_TV!

sobota, 17 kwietnia

19:00 x-kom AGO – ex-Winstrike

MECZE PLAY-OFF ESEA PREMIER MOŻNA OBSTAWIAĆ W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH NOBLE BET!

fot. Instagram / x-kom AGO

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem