Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski zawalczy w MMA! Znamy datę walki

Doczekaliśmy się! To juz pewne - Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski będzie walczył w formule MMA! Legenda polskiego i światowego Counter Strike'a podpisała kontrakt z jedną z freakfightowych federacji - High League.

O debiucie Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki mówiło się już od dłuższego czasu. Fanom esportu „pashy” przedstawiać nie trzeba, jednak dla niewtajemniczonych – Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy w Polsce i na świecie. Na swoim koncie ma między innymi wygranego Majora czy DreamHacka. Najbardziej znany jest z występów w Virtus.pro. Teraz przyszedł jednak czas na całkiem inne wyzwanie.

Zobacz również: Complexity zainteresowane pozyskaniem składu Copenhagen Flames!

„Pasha” od lat prowadzi aktywny tryb życia i fani bardzo chcieli zobaczyć go w klatce. Sam 33-latek zdradził, że był blisko podjęcia rękawicy z Kacprem Błońskim na FAME MMA, jednak jak wiadomo walka nie doszła do skutku. Jarka na FAME nie zobaczymy, ponieważ ten podpisał kontrakt z konkurencyjnym HIGH League. Na debiut będziemy musieli poczekać dwa miesiące, ponieważ gala odbędzie się 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie Kraków. Nie wiemy jednak kto będzie przeciwnikiem byłego esportowca. Rywala Jarząbkowskiego poznamy w poniedziałek o godzinie 11.

https://twitter.com/HIGHLeaguePL/status/1466799811206815750

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem