Jang „Ghost” Yong-jun przedłużył kontrakt z Damwon Gaming!

Fani Damwon mogą spać spokojnie. Strzelec - Jang "Ghost" Yong-jun - przedłużył kontrakt z zespołem mistrzów świata i pozostanie w drużynie do 2022 roku.

Pierwsze zmiany w Damwon zaszły tuż po zakończeniu Worlds 2020. Z zespołem pożegnał się wtedy toplaner – Jang „Nuguri” Ha-gwon, który został zastąpiony przez Kima „Khana” Donga-ha. Zmiany zaszły również w sztabie trenerskim, a niepewna była również przyszłość strzelca zespołu – Jang „Ghost’a” Yong-juna. Przyszłość koreańskiego ad carry jest już jednak znana.

Zobacz również: Damwon Gaming zwycięzcą KeSPA Cup! NS RedForce bez szans w finale

Yong-jun w zespole pozostanie do zakończenia przyszłego sezonu. Na dolnej alei będzie tworzył duet z Cho „Berylem” Geong-hee, który po kilku dniach pozostawania bez zespołu powrócił do Damwon. Oznacza to, że mistrzowska dolna aleja pozostanie bez zmian. W drużynie najprawdopodobniej nie dojdzie do kolejnych zmian. Każdego z zawodników poza „Chasy’m” obowiązuje kontrakt, który zakończy się w listopadzie 2021 roku. Damwon Gaming pozostaje zatem faworytem do zwycięstwa w LCK. Istnieje również spora szansa, że powtórzą zeszłoroczny sukces i ponownie sięgną po puchar Worlds.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem