Jan Bednarek zmienił się nie do poznania. Nowa stylówka!

Jan Bednarek wchodzi w sezon przygotowań do restartu Premier League w całkiem nowej odsłonie. Internauci żartują, że upodabnia się do… Michała Pazdana. Ma być jeszcze groźniejszy!

Jan Bednarek jest etatowym środkowym obrońcą Southampton. W bieżącym sezonie ligowym opuścił zaledwie dwa mecze. I było to nie lada wydarzeniem, bo wcześniej 46 razy zagrał w pierwszym składzie „Świętych” od deski do deski. – Przez ten czas bardzo się zmieniłem – oceniał niedawno w rozmowie z Łączy nas Piłka. – Rozegrałem dużo spotkań, popełniłem też dużo błędów, które wiele mnie nauczyły. Inaczej patrzę na piłkę. Inaczej działa moja psychika, inaczej już reaguję na boisku.Ta cała otoczka wokół Premier League sprawiła, że stałem się dojrzalszy.

Kluby Premier League powoli przygotowują się do restartu ligi. Powoli, wobec wielu głosów sprzeciwu i niechęci niektórych piłkarzy. Od kilku dni rozpoczęto zajęcia w małych 5-osobowych grupach. Przewiduje się, że jeśli uda się wznowić rozgrywki, to stanie się to około 20 czerwca. Bednarek wchodzi w ten etap w zupełnie nowej stylówce.

„Jak skomentował jeden z kibiców: „polski Maldini zamienił się w polskiego Cannavaro”

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem