Jan Bednarek opuści Aston Villę już zimą?!

Przygoda Jana Bednarka z Aston Villą nie przebiega najlepiej. Jeszcze w tym oknie transferowym Polak ma wrócić do Southampton - informuje Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl.

Zeszłego lata Jan Bednarek zdecydował się na dość zaskakujący ruch i zamienił Southampton na Aston Villę, jednak tylko na zasadach wypożyczenia. Polak trafił na Villa Park z nadzieją na częste występy w nowym otoczeniu, jednak zarówno Steven Gerrard jak i Unai Emery nie byli skłonni do dawania szans reprezentantowi Polski – świetnie świadczy o tym zaledwie 7 występów w barwach „The Villains” od początku sezonu.

Zobacz również: Fabrizio Romano: Frank Lampard zwolniony z Evertonu!

Żadna ze stron nie była zadowolona ze współpracy, więc postanowiono, że Jan Bednarek wróci do Southampton.

Przygodę z Aston Villą Polak kończy więc po połowie sezonu. Dziś kluby ogłosiły przedwczesne zakończenie wypożyczenia i powrót Bednarka na St. Mary’s Stadium. Wiele wskazuje na to, że na taki ruch naciskał trener „Świętych”, Nathan Jones. 26-latek ma pomóc jego ekipie w walce o utrzymanie w Premier League – na ten moment „Saints” zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dwupunktową stratą do bezpiecznej strefy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem