„Jamppi” blisko podpisania kontraktu z Team Liquid!

Kwestia zatrudnienia Eliasa "Jamppiego" Olkkonena zaczyna być coraz bardziej klarowna. Fiński zawodnik najprawdopodobniej zasili szeregi Team Liquid.

Pod koniec stycznia Elias „Jamppi” Olkkonen zapowiedział zmianę dyscypliny. Fin wcześniej związany był z Counter Strike: Global Offensive, jednak przez komplikacje związane z VAC banem zdecydował się na zmianę tytułu na VALORANT. Sprawa blokady na jednym z jego kont nabrała takiego tempa, że swój finał miała w sali sądowej. Nie zmieniło to jednak jego decyzji o odejściu od strzelanki ze stajni Valve.

Zobacz również: Szybkiego awansu na VCT Masters nie będzie. G2 przegrywa z NiP

Fiński zawodnik skupia się więc na karierze w VALORANT. Drużyny poszukuje od około miesiąca, a według plotek zgłosiło się po niego Team Liquid. Jako pierwszy informację o sytuacji Olkkonena podał George Geddes. Co więcej, „Jamppi” miał już nawet brać udział w treningach z drużyną, w której miałby zastąpić Adama „ec1sa” Ecclesa. Taki ruch włodarzy Liquid byłby zrozumiały – ekipa nie radzi sobie w ostatnim czasie najlepiej. Do teraz nie zagwarantowali sobie oni udziału w Valorant Championship Tour 2021 Masters.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem