James Maddison może nie pojechać na EURO przez… własną głupotę

James Maddison zaczyna słynąć z pozaboiskowych wybryków. Angielski pomocnik został ostatnio odsunięty od składu za udział w imprezie, co było oczywiście zabronione. Wybryk Maddisona nie umknął uwadze selekcjonera "Synów Albionu".

Maddison już od dłuższego czasu jest jednym z najjaśniejszych punktów ekipy Leicester City. Od czasu transferu z Norwich latem 2018 roku pomocnik wystąpił w 109 spotkaniach w barwach „Lisów”. Dobra gra na boiskach Premier League zaowocowała oczywiście powołaniem do kadry Anglii. Gareth Southgate na ten moment tylko raz zdecydował się na wystawienie Maddisona w zespole.

Zobacz również: Pechowy okres Ramosa. Obrońca z pozytywnym testem na koronawirusa

Coraz więcej wskazuje na to, że zawodnik Leicester City nie będzie pierwszym wyborem selekcjonera podczas mistrzostw Europy. W zeszły weekend Maddison został odsunięty od składu na mecz ligowy ze względu na udział w imprezie. Jakiekolwiek większe spotkania towarzyskie są oczywiście niezgodne z panującymi w Premier League zasadami w związku z koronawirusem. Ten incydent nie umknął uwadze Garetha Southgate’a, który, mówiąc kolokwialnie, nie będzie płakał za 24-latkiem. Środek pola reprezentacji Anglii jest świetnie obsadzony, a selekcjoner może wybierać pomiędzy takimi zawodnikami jak Jack Grealish, Mason Mount czy Alex Oxlade-Chamberlain.

Co więcej, James Maddison już raz zawiódł Southgate’a. Anglik zgłosił niedyspozycję w meczach kadry ze względu na chorobę, a później nakryto go na wyjściu do kasyna. Według „Daily Mail” jego weekendowa impreza mogła całkowicie przekreślić szanse na wyjazd na EURO.

https://twitter.com/footballdaily/status/1381274496208887810

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem