Jakub „Sinmivak” Rucki kolejnym elementem układanki AGO Rogue

AGO Rogue zaprezentowało kolejnego zawodnika na nadchodzący sezon Ultraligi. Nowym toplanerem zespołu został Jakub "Sinmivak" Rucki. Tym samym nie wiemy tylko, kto zostanie strzelcem drużyny.

Nowy sezon Ultraligi za rogiem, więc najwyższy czas na zaprezentowanie pełnych składów. Od kilku dni social media AGO Rogue dawkują emocje i prezentują po jednym członku zespołu. Do dziś wiedzieliśmy, że barwy akademii „Łotrzyków” reprezentować będzie Lukas „Lurox” Thoma, Chres „Chres” Laursen oraz Łukasz „Pyrka” Grześkowiak, a trenerem będzie Johan „Klaj” Olsson. W poniedziałek zaprezentowali nowego toplanera, którym został Jakub „Sinmivak” Rucki.

 Zobacz również: Kolejny były zawodnik LEC dołącza do AGO Rogue

19-latek mimo swojego wieku jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, szczególnie biorąc pod uwagę polską scenę. W swojej karierze reprezentował barwy 7more7 Pompa Team, Devils.one oraz MAD Lions Madrid (akademia MAD Lions występującego w LEC). Z Pompą wystąpił na EU Masters, a z „Diabłami” wygrał Ultraligę. Od początku kariery był uważany za wielki talent i świetnie prezentował się na tle takich zawodników jak „Agresivoo” czy „iBo”. Teraz musimy tylko czekać na start rozgrywek, aby sprawdzić, czy ruchy kadrowe AGO Rogue przyniosą rezultaty.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem