Jakub Ojrzyński zauważony przez Juergena Kloppa! Usiądzie na ławce Liverpoolu

18-letni Jakub Ojrzyński, syn trenera Stali Mielec Leszka Ojrzyńskiego, usiądzie dziś na ławce w meczu Premier League jako drugi bramkarz Liverpoolu! To efekt nieobecności Alissona, który przeżywa żałobę po śmierci ojca, a także urazu Caoimhina Kellehera.  

Jak dowiedział się Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl, młodzieżowy reprezentant Polski, grający na co dzień w drużynach juniorskich Liverpoolu, został wytypowany przez Juergena Kloppa do kadry meczowej na dzisiejsze spotkanie z Sheffield United. To efekt problemów kadrowych Liverpoolu. Między słupkami stanie Hiszpan Adrian. W składzie zabraknie Alissona, który przed kilkoma dniami dowiedział się o tragicznej śmierci ojca. Kontuzjowany jest także Caoimhin Kelleher, który w bieżącym sezonie zdążył już zadebiutować w pierwszej drużynie i zachował nawet czyste konto w Lidze Mistrzów. 

Sama obecność w kadrze meczowej dla Jakuba Ojrzyńskiego może być dziś dużym wydarzeniem. 18-latek na co dzień występuje w Premier League U-18. Ma także na koncie pojedyncze występy w zespole do lat 23. Do drużyny seniorów dołącza na treningach.

Konkurencja pomiędzy bramkarzami znajdującymi się w szerokiej kadrze Liverpoolu jest ogromna. Poza wymienionymi Alissonem, Adrianem i Kelleherem, należy brać pod uwagę jeszcze 18-letniego Brazylijczyka Marcelo Pitulagę. Z kolei na wypożyczeniu do duńskiego Aarhus pozostaje drugi z Polaków – Kamil Grabara. Obaj z pewnością zdają sobie sprawę, że przejście drogi podobnej do Wojciecha Szczęsnego i zaistnienie w pierwszym zespołem angielskiego potentata będzie niezwykle trudną sprawą. 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem