Jakub Kiwior trafi do giganta za sprawą… Roberta Lewandowskiego?!

Jakub Kiwior ma szanse na wielki transfer poza Serie A. Według "Tuttosport" polski defensor został polecony FC Barcelonie przez... Roberta Lewandowskiego!

Jakub Kiwior to zdecydowanie jeden z największych wygranych ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski. Piłkarz Spezii był chwalony nie tylko przez kibiców, ale również kolegów z zespołu – w tym kapitana, Roberta Lewandowskiego. Napastnik FC Barcelony wypowiadał się o Kiwiorze w samych superlatywach i okazuje się, że może mieć pośredni wpływ na przyszłość środkowego obrońcy.

Zobacz również: Memphis Depay zaskoczy decyzją w sprawie przyszłości?!

Wszystko to przez fakt, że zdaniem „Tuttosport” Lewandowski polecił 22-latka swojemu pracodawcy! O Polaka zabiegają już takie kluby jak AC Milan czy West Ham, jednak przenosiny na Camp Nou byłyby zdecydowanie największym wyzwaniem. Na ten moment nie wiemy jaką decyzję podejmie sam Kiwior, jednak wydaje się, że najbliżej mu do wcześniej wspomnianego Milanu. Według wcześniejszych doniesień ekipa „Rossonerich” miała już dogadać się z piłkarzem i zapłaci za niego około 18 milionów euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem