Jakub „g1elek” Geliński zakontraktowany przez Tarczyński Protein Team

Tarczyński Protein Team ponownie w pełnym składzie. W niedzielę otrzymaliśmy komunikat, który mówi o zatrudnieniu Jakub "g1elek" Geliński na stałe.

W Tarczyński Protein Team w ostatnim czasie nie działo się najlepiej. TPT wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli w ESL Mistrzostwach Polski, a słabe wyniki poskutkowały zwolnieniem Adriana „SAYNA” Łączyńskiego, który powędrował do PGE Turowa Zgorzelec. Rozpoczęło się więc poszukiwanie następcy.

Zobacz również: Oficjalnie: Michał „MICHU” Müller zawodnikiem Evil Geniuses!

Finalnie wybór padł na Jakuba „g1elek” Gelińskiego. 19-latek do niedawna reprezentował barwy miksu pod nazwą Olej Napędowy. Przygoda w TPT będzie pierwszą okazją w jego karierze, aby zaprezentować się na najwyższym stopniu rozgrywkowym w Polsce. „g1elek” ma już za sobą debiut w nowej ekipie. Razem ze swoją drużyną sprawił sporą niespodziankę i pokonał x-kom AGO zgarniając pierwszy komplet punktów dla TPT w sezonie. Możliwe, że to spotkanie przekonało sztab trenerski do podjęcia stałej współpracy z zawodnikiem.

https://twitter.com/Tarczynski_Team/status/1383782416691597316

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem