Jakub „Cinkrof” Rokicki zagra w wielkim finale EU Masters!

Mamy Polaka w finale EU Masters! Jakub "Cinkrof" Rokicki razem ze swoim Karmine Corp awansował do wielkiego finału pokonując w półfinale UCAM Esports wynikiem 2:1.

W sobotę rozegrano półfinały wiosennej edycji European Masters. Na tym etapie turnieju pozostał tylko jeden Polak, Jakub „Cinkrof” Rokicki, który razem ze swoim Karmine Corp podejmował UCAM Esports Club. W drugim meczu półfinałowym akademia Excel zagrała z niemieckim mousesports.

Zobacz również: Illuminar zakończyło współpracę z dywizją League of Legends

W pierwszym meczu dnia BT Excel mierzyło się z „Myszkami”. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, a obie ekipy szły łeb w łeb. Pierwsza mapa wpadła na konto Excel, a druga padła łupem ekipy z Niemiec. Na mapie numer 3 więcej zimnej krwi zachowała ekipa Andrei „Orome” Popa, która dokończyła dzieła i zamknęła mecz wynikiem 2:1.

W meczu pomiędzy KCorp a UCAM Esports Club jako pierwsza inicjatywę przejęła drużyna z Francji. „Cinkrof” i spółka budowali przewagę, którą wykorzystali do zwycięstwa na mapie numer 1. Druga odsłona meczu padła jednak łupem UCAM, które zgarnęło pierwsze „oczko” bez większych problemów. Wszystko miało więc rozstrzygnąć się na trzeciej mapie – zarówno Francuzi jak i Hiszpanie walczyli o awans do samego końca, jednak to Karmine Corp dopięło swego.

W wielkim finale zobaczymy więc starcie pomiędzy BT Excel a Karmine Corp. To spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę i rozpocznie się o godzinie 18.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem