Jakub Błaszczykowski zagra w Wiśle? Kibice mogą na tym… zarobić

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść - może i nie niepokonanym, ale na pewno z głową podniesioną do góry. Ostatnie lata w Bundeslidze nie były dla niego najlepsze, ale Jakub Błaszczykowski swojej przygody w Niemczech nie musi się wstydzić. Według doniesień mediów, lada moment może wrócić do Ekstraklasy. To dobra wiadomość nie tylko dla kibiców krakowskiej Wisły.

O to, że Jakub Błaszczykowski może wnieść do ligi dużo jakości, nie musimy się martwić – to jednak dobra wiadomość jedynie dla kibiców Białej Gwiazdy. Ewentualny powrót do Ekstraklasy to też dobra okazja dla fanów innych ekip, by nieco zarobić. Jest to możliwe dzięki specjalnej ofercie LV BET-u na transfer legendy reprezentacji.

Trudno wyobrazić sobie inny zespół, w którym mógłby zagrać Błaszczykowski niż Wisła Kraków. Były kapitan kadry od zawsze pokazywał swoje przywiązanie do barw i klubu. Pomógł im również na początku tego sezonu, gdy przy Reymonta musieli uporać się ze sporymi kłopotami finansowymi. Kuba marzy też o powrocie do byłej stolicy Polski, co podkreślał w wywiadach.

– Po pierwsze musi dopisywać zdrowie. Po drugie nie wiem, czy moje umiejętności za te kilka lat będą jeszcze upoważniały do gry w Wiśle. Generalnie plan jest taki, by to Wisła była moim ostatnim klubem w karierze. To moje marzenie – mówił w rozmowie z „Faktem”.

Kiedy wrócić jeśli nie teraz? Umiejętności Jakuba Błaszczykowskiego wciąż stoją na wysokim poziomie, ale nie takim, by dalej podbijać Bundesligę. Na Ekstraklasę to jednak spokojnie wystarczy, a doniesienia mediów pozwalają wierzyć, że powrót może nastąpić jeszcze podczas najbliższego okienka. Czekamy z niecierpliwością!

Jakub Błaszczykowski zagra w Wiśle Kraków po zimowym oknie transferowym – kurs LV BET: 1.30

Wszyscy przy Reymonta zdają sobie sprawę z tego jak wiele Kuba znaczy dla kibiców. Mimo lat gry za granicą, nigdy o nich nie zapomniał, pokazywał swoją lojalność i przywiązanie, co na trybunach nie mogło przechodzić bez echa. Nie zdziwiłoby nas, gdyby po powrocie, Błaszczykowski co najmniej raz założył kapitańską opaskę.

Co ciekawe, zdaniem LV BET-u szansa na to, że będzie przewodził drużynie przez dziewięćdziesiąt minut wynosi zaledwie 46%. Wydaje się jednak, że opcja jest dużo bardziej prawdopodobna. Zwłaszcza, jeśli przypomnimy sobie jak dużo Kuba poświęcił Wiśle. Pytanie jednak czy będzie miał wystarczająco sił, by dalej biegać przez 90 minut?

Jakub Błaszczykowski będzie kapitanem Wisły w przynajmniej jednym pełnym meczu Ekstraklasy – kurs LV BET: 2.20

Jeśli dość szybko wejdzie do zespołu to nie zdziwi nas, jeśli zapakuje co najmniej kilka bramek. Jeśli potrafił to robić przeciwko gwiazdom Portugalii, to zrobienie tego w naszej lidze nie powinno być czymś zaskakującym. Kurs na co najmniej cztery bramki zbliża się do „dwójki” i z pewnością nie jest zbyt wygórowany.

W Krakowie wielu osobom marzy się, by Biała Gwiazda z powrotem świeciła i sięgnęła po mistrzowski tytuł. Czy Jakub Błaszczykowski będzie w stanie poprowadzić do tego Wisłę Kraków? Choć brzmi to dość dziwnie, to na pewno nie jest to niemożliwe. Mimo wielu kłopotów przy Reymonta, zespół cały czas ociera się o czołówkę ligi. A z kim mieliby tego dokonać, jeśli nie z jednym z najlepszych zawodników w historii klubu?

Jakub Błaszczykowski strzeli co najmniej cztery gole w Ekstraklasie – kurs LV BET: 1.80
Wisła zdobędzie z nim mistrzostwo Polski w sezonie 2018/2019 – kurs LV BET: 15

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM