Łączy Nas Obstawianie: Jak zarobić na Portugalia – Polska?

Czas na koniec męczarni związanych z grą naszej reprezentacji w tym roku - kompletnie nieudany mundial, kompletnie nieudana Liga Narodów, kompletnie nieudane sparingi. To, co działo się ponad dwa lata temu odeszło w niepamięć i niestety, spełnił się czarny scenariusz powrotu do wstydliwych chwil sprzed ery Adama Nawałki. Zwieńczeniem roku będzie spotkanie Portugalia - Polska, a my sprawdzamy jak można na tym zarobić.

W naszym cyklu „Łączy Nas Obstawianie” przyglądamy się najciekawszym meczom i szukamy okazji do zarobienia na nich. Dzisiaj na tapet bierzemy oczywiście ostatni mecz kadry Jerzego Brzęczka w tym roku. Jakie kursy znaleźliśmy w ofercie na Portugalia – Polska?

Choć mecz będzie toczył się o stawkę tylko dla nas, to nie spodziewamy się, by Portugalczycy odpuścili kolejne trzy punkty. Mimo to unikalibyśmy typowania na naszych przed ogłoszeniem składów. Jeśli gospodarze dzisiejszego meczu wyjdą rezerwami, to o chociaż jeden punkt wcale nie musi być tak łatwo.

Piłkarze będą głodni gry i chętni pokazać się, by zaimponować selekcjonerowi i powalczyć o miejsce w składzie na Final Four Ligi Narodów przed własną publicznością. Warto też pamiętać, że zapewne nasi rywale również potrafią kalkulować i lepiej dla nich, by w drugim koszyku znaleźli się Polacy, a nie Niemcy.

Ewentualne trafienie na nas daje lepsze perspektywy na zgarnięcie sześciu punktów w eliminacjach. W bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty i mimo że będziemy trzymali mocno kciuki za ekipę Jerzego Brzęczka, logika wskazuje na Portugalię.

Portugalia wygra z Polską – kurs LV BET: 1.64

Choć Ronaldo nie zagra przeciwko Polakom, to jego koledzy nie powinni mieć problemów, by wygrać z ekipą Jerzego Brzęczka…

Nasze skrzydła w meczu z Czechami robiły trochę wiatru, choć ostatecznie nie udało nam się zdobyć bramki. Dzisiaj w wyjściowym składzie powinien pojawić się Krzysztof Piątek, który w ostatnim czasie ma nieco więcej szczęścia niż Robert Lewandowski. Kapitanowi kadry przeszkodziły „krety”, ale przeczuwamy, że dzisiaj, podobnie jak w Chorzowie, znajdziemy drogę do siatki.

Problem jest jednak taki, że nasza obrona „istnieje tylko teoretycznie”. Dzisiaj ktokolwiek nie zagra w bramce, to i tak będzie miał mnóstwo pracy. Wyjątkowo pachnie tu popularnym BTTS-em, czyli obie drużyny strzelą gola.

Obie drużyny strzelą gola – tak – kurs LV BET: 1.97
Powyżej 2,5 gola – kurs LV BET: 2.03

Za kadencji Jerzego Brzęczka, Biało-czerwoni dostali zaledwie pięć żółtych kartoników. To daje średnią jednego upomnienia na mecz, ale musimy pamiętać, że wszystkie były otrzymane w meczach Ligi Narodów (trzy przeciwko Portugalii, dwie przeciwko Włochom). Liczymy, że dzisiaj czeka nas mnóstwo walki i ta średnia skoczy do góry.

Liczymy po prostu na jeżdżenie na tyłkach – bez żadnych kompleksów i odważną, momentami może nawet ostrą. Dobrze wiemy, że rywale poziomem odstają od nas, ale cechami wolicjonalnymi można nadrobić bardzo dużo. Dwie żółte kartki to tak naprawdę nic.

Polacy dostaną powyżej 1,5 żółtej kartki – kurs LV BET: 1.72

Zobacz także: Mecz z Portugalią o pietruszkę? Wbrew pozorom – nie

Zajrzyjcie też do naszej grupy „Łączy Nas Obstawianie”, gdzie możecie dzielić się swoimi analizami z innymi typerami. Wyszukaj nas na Facebooku pod nazwą cyklu lub KLIKNIJ TUTAJ i dołącz!

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM