Jak i gdzie można znaleźć najlepsze bonusy bukmacherskie

14.05.2018
Bonusy to forma promocji bukmacherskiej, dzięki której możesz zyskać dodatkowe pieniądze. Sprawdź, którzy bukmacherzy oferują najlepsze bonusy i poznaj sposób ich wykorzystania.

Bonusy bukmacherskie za rejestrację bez depozytu

Bukmacherzy oferują bonusy powitalne, które dostępne są tylko dla nowych graczy oraz bonusy dla stałych klientów, z których mogą korzystać wszyscy zarejestrowani gracze.
Bonus to nic innego jak pieniądze na grę, które otrzymujesz od bukmachera. Dzięki bonusom możemy powiększyć stan naszego konta lub postawić zakład bez ryzyka. Wyróżniamy trzy typy bonusów:

 • Bonus od depozytu – kwota bonusu uwarunkowana jest wpłatą na konto (aby zyskać bonus należy złożyć depozyt)
 • Bonus bez depozytu – darmowe pieniądze od bukmachera (aby zyskać bonus nie trzeba wpłacać własnych pieniędzy)
 • Bonus cashback – zakład bez ryzyka (bukmacher zwróci stawkę przegranego zakładu)

W zależności od typu bonusu inne są warunki skorzystania z promocji. O czym należy pamiętać? Każdy bonus posiada własny regulamin, w którym znajdują się zapisy określające warunki oferty. Regulamin bonusu dostępny jest na stronie bukmachera, którego dotyczy promocja.

Poniżej wyjaśniamy, jak korzystać z bonusów bukmacherskich.

Bonusy bez depozytu

Bonusy bez depozytu – jak sama nazwa wskazuje nie wymagają wpłaty na konto. W tego typu promocji bukmacher daje darmowe pieniądze za rejestrację konta. Bonusy bez depozytu cechują się prostymi warunkami i są idealne dla początkujących graczy.

Wśród polskich bukmacherów bonus bez depozytu oferuje LV BET. Rejestrując konto u tego bukmachera otrzymasz bonus bez depozytu o wartości 20 złotych. Jedynym warunkiem, by otrzymać bonus, jest założenie konta w LV BET.

Przykład wykorzystania bonusu bez depozytu:

 • Zarejestruj się w LV BET
 • Wyślij na adres promocje@lvbet.pl e-mail w tytule podając „Bonus bez depozytu”
 • Otrzymasz bonus bez depozytu, czyli 1 zł na konto i mnożnik kursu całkowitego x20, co daje łącznie 20 złotych!

Bonus bez depozytu w LV BET to najlepsza tego typu promocja w Polsce. Aby zyskać bonus – wystarczy zarejestrować konto!

Jak wybrać bonus powitalny?

Każdy bukmacher w Polsce oferuje bonus powitalny, czyli pieniądze na start za rejestrację konta. Na co zwrócić uwagę przy wyborze bonusu dla nowych graczy?

Wybierając bonus należy wybrać bukmachera, u którego chce się zarejestrować konto. Przy takich decyzjach należy kierować się pewnymi kryteriami, czyli sprawdzić typ bonusu, jego wysokość (ile mogę zyskać?) oraz regulamin oferty. Bonus to okazja na zyskanie darmowych pieniędzy, a więc warto zwrócić uwagę, u którego bukmachera zarobię najwięcej?

W Polsce najwyższy bonus powitalny oferuje LV BET. To oznacza, że rejestrując konto w LV BET można zyskać najwięcej pieniędzy na start. Aktualna promocja bonusu powitalnego w LV BET, to bonus bez depozytu 20 zł + bonus z mnożnikiem kursu całkowitego do 1000 zł. Łącznie można zarobić aż 1020 zł ekstra!

Bonusy powitalne polskich bukmacherów:

 • LV BET – 1020 zł
 • Milenium 760 zł
 • forBET – 600 zł
 • Totolotek – 520 zł
 • Fortuna – 500 zł
 • STS – 500 zł
 • Etoto – 50 zł

bonusy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to inaczej bonus cashback. To bardzo atrakcyjna oferta wśród bukmacherów. Na czym polega? Jak sama nazwa sugeruje, gracz ma okazje na postawienie zakładu bez ryzyka, ponieważ jeśli przegra bukmacher zwróci stawkę!

Aby skorzystać z oferty zakładu bez ryzyka należy wytypować kupon za swoje pieniądze. W sytuacji, gdy zakład okaże się zwycięski, otrzymasz na konto wygraną. Natomiast, jeśli kupon przegra – bukmacher wypłaci na twoje konto zwrot stawki. Wysokość zwrotu uzależniona jest wartością zakładu bez ryzyka.

Np. jeśli zakład bez ryzyka wynosi 100 zł, to maksymalnie możesz odebrać 100 zł zwrotu stawki.

Przykład zakładu bez ryzyka

Bukmacher oferuje zakład bez ryzyka o wartości 100 zł.

W ramach oferty stawiasz zakład za 100 zł na mecz Polska – Senegal na wygraną gości (Senegal). W spotkaniu padł remis, a twój zakład przegrał. Dzięki ofercie zakładu bez ryzyka, odzyskasz utraconą stawkę, bo bukmacher przyzna na twoje konto zwrot 100 zł.

W Polsce jedynym bukmacherem, który oferuje zakład bez ryzyka jest Fortuna.

Jaki bonus może zaoferować bukmacher internetowy

Bonus lojalnościowy dotyczy stałych i aktywnych graczy, którzy za swoją grę mogą liczyć na dodatkowe premie od bukmachera. Jak sama nazwa wskazuje jest to bonus za lojalność, czyli przywiązanie.

Bukmacherzy za pośrednictwem bonusów lojalnościowych nagradzają aktywnych graczy, którzy regularnie odwiedzają ich strony i korzystają z zakładów. Dla przykładu LV BET posiada program lojalnościowy, w którym za każdy zakład otrzymuje się punkty wymieniane na bonusy.

LV Punkty – za każde postawione 25 złotych w LV BET otrzymasz 1 punkt. Jeśli zdobędziesz 100 punktów, będziesz mógł je wymienić na bonus o wartości 5 zł.

Do programu lojalnościowego LV BET kwalifikuje się każdy zarejestrowany gracz. Ilość punktów, jaką zgromadziłeś, dostępna jest na stronie LV BET po zalogowaniu na konto w zakładce „LV Punkty”.

Im częściej będziesz grał w LV BET, tym więcej punktów zdobędziesz, a co za tym idzie – zyskasz większy bonus lojalnościowy.

Pozostali legalni bukmacherzy tacy jak Fortuna i Totolotek również oferują programy lojalnościowe, dzięki którym można zdobyć atrakcyjne nagrody. W Fortunie jest „Fortuna Klub Plus”, a w Totolotku „Bet Club”. Bonusy bukmacherskie są jednym z czynników, który wpływał na pozycję gdy tworzyliśmy nasz ranking bukmacherów.

Głowna zasada jest niezmienna – wysokość nagród uwarunkowana jest aktywnością w serwisie. Za poszczególne zakłady przyznawane są punkty, które można wymieniać na nagrody.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem