Jak Polacy zakończą Turniej Czterech Skoczni? #ŁączyNasObstawianie

Kamil Stoch na pierwszym miejscu, tuż za nim Dawid Kubacki - tak przed konkursem w Bischofshofen wygląda klasyfikacja generalna Turnieju Czterech Skoczni. Czy w ostatnim dniu biało-czerwoni zachowają panowanie i zwyciężą turniej? Przedstawiamy kursy LV BET na dzisiejsze zawody Pucharu Świata!

Siedmiu Polaków wystąpi w pierwszej serii ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w tym sezonie. W Bischofshofen zobaczymy między innymi obecnego lidera i zwycięzcę kwalifikacji, Kamila Stocha. Polak zajął drugie miejsce w Oberstdorfie, czwarte w Garmisch-Partenkirchen i zwyciężył w Innsbrucku. Teraz będzie chciał utrzymać pozycję lidera, potwierdzając dobrą formę z kwalifikacji w czwartym konkursie prestiżowego turnieju.

Kamil Stoch wygra w Bischofshofen – kurs LV BET: 3.75

Stanąć na drodze będzie chciał mu Halvor Egner Granerud, który już przeprosił za ostre słowa po ostatnim konkursie skierowane w stronę Stocha. Nie zmienia to faktu, że będzie chciał odrobić stratę nie tylko do Kamila, ale także Dawida Kubackiego. Drugi z Polaków, do którego należy rekord skoczni w Bischofshofen, był szósty w kwalifikacjach. Awans uzyskali też Żyła, Zniszczoł, Kot, Murańka oraz Stękała.

Dawid Kubacki wygra 1. serię w Bischofshofen – kurs LV BET: 9.00
Piotr Żyła na podium w Bischofshofen – kurs LV BET: 9.00
Andrzej Stękała w TOP6 w Bischofshofen – kurs LV BET: 15.00

Spodziewasz się, jak może wyglądać pierwsza trójka? Możesz nie tylko typować, ale także wygrać dodatkowy bonus! Trafnie wybierając podium w Bischofshofen w mediach społecznościowych Noblebet, można wygrać bonusy na grę o wartości 50 PLN!

https://twitter.com/Noblebetpl/status/1346737015317016576

Dokładnie 20 lat temu Adam Małysz wyprzedził w klasyfikacji końcowej Turnieju Czterech Skoczni drugiego Janne Ahonena oraz trzeciego Martina Schmitta, napędzając tzw. małyszomanię. Czy rocznica tamtego zwycięstwa zostanie uczczona zwycięstwem któregoś z Polaków w tegorocznym TCS?

Kamil Stoch wygra Turniej Czterech Skoczni – kurs LV BET: 1.22
Halvor Egner Granerud wygra Turniej Czterech Skoczni – kurs LV BET: 5.50
Dawid Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni – kurs LV BET: 8.50

W klasyfikacji generalnej prowadzi Kamil Stoch, triumfator z 2017 i 2018 roku. Drugi jest ubiegłoroczny zwycięzca, Dawid Kubacki, który ma 5.4 punktu przewagi nad trzecim Granerudem. Kursy na obrońcę tytułu są jednak znacznie większe!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem