„Jackinho” wolnym agentem. Kontrakt Szweda z Fnatic wygasł

To już pewne - Jack „Jackinho” Ström Mattsson definitywnie żegna się z Fnatic. Kontrakt Szweda z organizacją wygasł, a ten stał się wolnym zawodnikiem.

W ostatnim okresie wyniki sekcji CS:GO Fnatic są bardziej niż zadowalające. Organizacja z Wielkiej Brytanii zdecydowała się odejść od prowadzenia działań tylko w Szwecji i nawiązała współpracę z Williamem „mezii” Merrimanem, Owenem „smooyą” Butterfieldem i Alexem „ALEX” McMeekinem. Jednym z zawodników, którzy ucierpieli na zmianach był Jack „Jackinho” Ström Mattsson.

Zobacz również: Roszady w Anonymo. „Demho” wraca do gry, „Kylar” ląduje na rezerwie

Szwed został przesunięty na ławkę rezerwowych, na której przebywał aż do dziś. Jego kontrakt nie pozwalał mu na swobodne poszukiwanie drużyny, jednak z dniem dzisiejszym wygasł, a „Jackinho” stał się wolnym zawodnikiem. 22-latek reprezentował barwy Fnatic przez blisko 10 miesięcy, jednak obeszło się bez większych sukcesów. Kolejny przystanek w jego karierze nie jest jeszcze znany.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem