Izako Boars zakończyło współpracę z żeńską dywizją CS:GO

Wraz z początkiem lipca Izako Boars zakończyło współpracę z damskim zespołem CS:GO. Organizacja poinformowała o swojej decyzji za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Od blisko dwóch lat Izako Boars z sukcesami rywalizowało na damskiej scenie CS:GO. Mimo słabego występu na ESL Mistrzostwach Polski Kobiet organizacja wciąż wierzyła w powodzenie projektu, co poskutkowało dobrymi wynikami w kolejnych miesiącach. Panie z iBoars wdrapały się na szczyt europejskiego rankingu i były jedną z najmocniejszych żeńskich formacji na Starym Kontynencie. Przyszedł jednak czas na pożegnanie.

Zobacz również: Complexity ma nowego właściciela. Kwota zakupu udziałów zwala z nóg!

W piątek organizacja poinformowała o rozstaniu z drużyną. Taka kolej rzeczy może dziwić – w końcu kilka miesięcy temu wszystkie kontrakty zostały przedłużone. Zespół będzie chciał kontynuować wspólną grę, jednak będzie musiał sobie radzić bez Aleksandry „Olczix” Pawlak. Zawodniczka poinformowała o wzięciu przerwy od gry drużynowej, a swoją decyzję motywuje zbliżającą się maturą oraz brakiem motywacji do rywalizacji.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem