Izako Boars z kolejną porażką w 37. sezonie ESEA Premier

Kolejny mecz Izako Boars w ESEA Premier, kolejna porażka. "Dziki" przegrały spotkanie ze Sprout wynikiem 0:2 i szorują po dnie tabeli grupy B.

Start 37. sezonu ESEA Premier w wykonaniu Izako Boars nie należy do najlepszych. iBoars to jedyny zespół w całej lidze, który nie poznał jeszcze smaku zwycięstwa. We wtorek Polacy stanęli przed szansą na wygranie pierwszego spotkania, a ich przeciwnikiem było niemieckie Sprout.

Zobacz również: Kolejne zmiany w Astralis? Ekipa z Danii poszukuje nowego snajpera

Początek meczu na mapie de_dust2 dla ekipy „STOMPA” był wręcz idealny. 12 wygranych rund w pierwszej połowie wyglądało obiecująco i wszystko wskazywało na to, że „piaski” wpadną na ich konto. Nic bardziej mylnego – Sprout wzięło się za odrabianie strat i pozwoliło Polakom na zdobycie zaledwie dwóch „oczek” domykając pierwszą część spotkania wynikiem 16:14. Po chwili przenieśliśmy się na de_mirage i Polacy ponownie zaliczyli mocny start. Wygrane trzy pierwsze rundy nie pomogły jednak w wygraniu popularnego „mirka”. Po stronie atakującej zdobyli tylko 6 punktów, a przeciwnicy dokończyli dzieła w 26. rundzie meczu.

Porażka oznacza, że Izako Boars na pierwszy triumf w lidze będzie musiało jeszcze poczekać. Kolejna szansa już jutro – swoje spotkania rozegra właśnie iBoars, Wisła All in! oraz x-kom AGO.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem