Izako Boars w Nine to Five 7! 5 polskich ekip zagra w fazie grupowej

Polska wystawi bardzo liczną reprezentację w 7. edycji Nine to Five. Dziś awans uzyskało Izako Boars, które wygrało grupę D podczas Nine to Five 7 Dawn.

Przeciwnikami „Dzików” w walce o awans do głównego turnieju było x6tence, KOVA oraz Lyngby Vikings. W pierwszym meczu Izako Boars podejmowali wikingów z Lyngby. Pierwsza mapa zapowiadała kompletną dominację Polaków, gdyż zwyciężyli ją tracąc tylko 3 rundy. Druga część spotkania była jednak całkiem inna – Duńczycy wygrali ją wynikiem 16:7 i wszystko miało rozstrzygnąć się na de_overpass. Potrzeba było dwóch dogrywek, aby poznać zwycięzcę meczu otwarcia. Finalnie mecz padł łupem Izako Boars, które wygrało ostatnią mapę wynikiem 22:20.

W spotkaniu o awans z pierwszego miejsca Mateusz „TOAO” Zawistowski i spółka zagrali z fińskim KOVA.

Drugi przeciwnik był o wiele mniej problematyczny. „Dziki” zamknęły mecz w dwóch mapach (de_train oraz de_nuke) po dość pewnej grze. Oznacza to, że Izako Boars to kolejny polski zespół, który zagra w 7 edycji Nine to Five. W turnieju wystąpi również Illuminar, Wisła Kraków, AVEZ oraz PACT.

https://twitter.com/IzakoBoars/status/1334493141777461248

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem